amateria

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O amateria

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

1125 wyświetleń profilu
  1. Cześć, jestem tu pierwszy raz, i jak Wy borykam się z decyzjami o słuszności pomysłów. Ostatnio pomyślałam o stworzeniu Hoteliku dla zwierząt, ale dopadły mnie wątpliwości. Może Wy inaczej na to spojrzycie ;) Po pierwsze- mieszkam na peryferiach większego miasta, w domu z ogródkiem i częścią piwniczną 60m2 do zagospodarowania. To miałaby być część hotelowa, w której umieściłabym ok. 5-7 odgrodzonych boksów, w których psiaki mogłyby spać. Sama mam w domu 3 sztuki więc wolałabym, żeby udostępnić im miejsce również na swobodzie, w tym pokoju, ale żeby mogły leżeć gdzie chcą. latem mogłyby biegać po odgrodzonej części ogrodu i oczywiście zabierane byłyby na spacery do pobliskiego lasu z jeziorem. OK, póki co wszystko ładnie. teraz trochę minusów. Po pierwsze nie wiem, czy potrzebna jest zgoda sąsiadów na taką działalność, w końcu ok 10 psów naraz robi trochę hałasu... Po drugie, czy to jest opłacalne??? czy ludzie nie mają oporów żeby pozostawić pupila w obcym miejscu? No i sezonowość zajęcia - wydaje mi się, że większość ludzi wyjeżdża jednak latem, zima to pewnie martwy sezon, może jeszcze Święta... Poza tym to chyba praca 24h/dobę, jak już zwierzaki są, to trzeba się nimi zajmować, więc o czasie dla siebie można raczej zapomnieć. Nie mówiąc o tym, że praktycznie mieszka się w pracy. Co ma również sporo zalet, ale jednak z pewnością izoluje od świata... Ehhh, sama nie wiem. Drugi pomysł też jest na pracę sezonową, typowo usługową: koszenie trawników, drobne prace pielęgnacyjne. Tylko tu jest problem typu: czy może to robić dziewczyna i nie spotka się z krzywymi spojrzeniami klientów? Robiłam to kiedyś w Anglii, praca może niezbyt ambitna, no i w pełni uzależniona od zapotrzebowania. Jest zapotrzebowanie na tego typu proste usługi ogródkowe? Może macie jakieś spostrzeżenia. Pozdrawiam serdecznie.