kineloo

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kineloo

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

1855 wyświetleń profilu
  1. Portal Money.pl organizowal konkurs Milion Na StartUp - warto uczestniczyc w tych inicjatywach, swego czasu bylo ich dosc sporo... jak sie nie myle nawet BZ WBK cos organizowal.
  2. Na dzien dobry polecam stronke omawiajaca i opisujaca dotacje na e biznes Poczytaj troche na temat biznesu online oraz programow 8.1 i 8.2
  3. kineloo

Umowa zlecenie

No podstawowe pytanie. Jaki to jest rodzaj dzialalnosci?
  4. Osobiscie na przykladzie Programu Partnerskiego m2m rozliczalem sie za pomoca rachunku + podeslanego od nich PITa. Money.pl samo odliczalo i placilo podatek. Ja wystawialem rachunki i na koniec roku rozliczalem sie z US (na podstawie otrzymanego PITa i umowy zlecenie).
  5. To jest tak... jak Pani w US sie zapyta w jakiej formie dostalismy fakture. Nalezy stwierdzic zgodnie z prawda ;) zostala przyslana za pomoca Poczty Polskiej. Istnieje ryzyko, ze jesli w 2 firmach pojawia sie 2 rozniace sie faktury (jedna z podpisem, 2ga bez) mozemy miec problemy.
  6. Dobry a przedewszystkim zapamietywalny numer telefonu jest szalenie wazny. Mi osobiscie bardzo czesto zdarza sie "wybierac" numer telefonu do kontrahentow z glowy. Dobry numer to szybki kontakt :)
  7. Z doswiadczenia wiem, ze jest dosc spory problem z tematem faktur przesylanych online. Z dzialu ksiegowosci w mojej firmie: - faktura online musi byc podpisana podpisem cyfrowym - zapisy ministerstwa sa z czapy wiecej tutaj W skrocie sa zapisy, ktorych i tak nie jestesmy w stanie spelnic. W US musimy udowodnic, ze faktura ktora rozliczamy faktycznie jest oryginalna... do dzis wiele firm internetowych (np. Home, Az.pl) wysylaja drukowane oryginalne faktury na adres korespondencyjny mimo ze pro-forma i oryginal jest wysylany na maila.
  8. Zgadzam sie z przedmowcami. Dzisiejszy rynek to takze spore pieniadze na domenach internetowych. dzis nic nie znaczac domena za klika miesiecy moze byc warta spore pieniadze. Uwazam, ze Money to akurat dobrze przemyslany biznes, nie tylko finanse, ale takze aktywa.
  9. Dokladnie, chetnie sam dowiem sie cos wiecej na ten temat. No chyba, ze to jakis spam :)
  10. Jesli chodzi o biznes internetowy nie koniecznie trzeba starac sie dotacje z UP. Mozna skorzystac z innych programow pomocowych, albo inaczej z innych zrodel finansowania. W necie jest sporo informacji, patrz dotacje ue na e biznes.