cheeza

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O cheeza

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, Szukałem wszędzie i nie udało mi się znaleźć sklepu który by oferował zestawy kwiatów balkonowych gotowych do zawieszenia na balkonie. Chciałbym taki stworzyć i proszę o opinie. Zestaw zawiera odpowiednią doniczkę w kilku wersjach rozmiarowych, odpowiednią ziemię, uchwyty do zawieszenia na balkonie i oczywiście wsadzone już w ten zestaw odpowiednie kwiaty balkonowe. Klient nie musi odwiedzać kilku sklepów, może załatwić wszytko z domu, zamawia produkt na necie a po tygodniu dostaje do domu gotowy zestaw i nie musi nic robić oprócz podlewania. Na początek chcę taką działalność rozwinąć tylko w Krakwie z uwagi na to że sam musiałbym się zająć dostawami zestawów. Gdyby taka forma sprzedaży zestawów się przyjęła w Krakowie mógłbym ją rozszerzyć na inne większe miasta. Moi rodzice mają gospodarstwo ogrodnicze produkujące kwiaty i od lat sprzedają je w tradycyjny sposób na rynkach targach itd. ja chce zacząć sprzedaż ich produktów wzbogaconych o pewną wartość dodaną (wszystko w zestawie) w necie. Reklama: ulotki i prasa osiedlowa, może 1-2 banery zewnętrzne na wybranych osiedlach. wg wstępnych szacunków musiałbym sprzedać 300 zestawów zęby zwróciły się koszty wejścia (reklama, e-sklep) transportu 300 zestawów, opakowania, zakupu ziemi, doniczek, kwiatów, sadzenia itd. Od 301 sztuki zarabiam od 10-20 po odliczeniu kosztów na jednym zestawie. Koszt wejścia to ok 6.000. Cena zestawu to od 40-50 PLN Nie wiem i z tym się zwracam do was czy taki produkt będzie atrakcyjny i czy będzie na niego popyt. Pozdrawiam