Mala320

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mala320

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam wszystkich, jestem absolwentką kierunku matematycznego o specjalności finansowej. Studia nie wiele mi dały oprócz rozwinięcia umiejętności analityczno- obiektowego myślenia. Chciałabym zainwestować w siebie i podnieść swoją pozycję na rynku pracy, lub założyć własną działalność ale nie bardzo wiem w jakie "uderzyć" kursy aby zrobić sobie dobrą pozycję na rynku pracy. Aktualnie pracuję 5 lat w korporacji przy raportowaniu lecz taka praca nie daje mi satysfakcji zawodowej- zarobki przeciętne oraz brak możliwości awansu. Proszę o szczere podpowiedzi biorąc pod uwagę moje predyspozycje: dokładność, umiejętności liczenia, analizowania i wyciagania wniosków. Proszę o konkrety jakie kursy są godne uwagi, nad jaką branżą się zastanowić oraz jakich specjalistów brakuję chcąc zarabiać dobre pieniądze w obecnych czasach. Dodam na marginesie, że język angielski jest u mnie na bardzo niskim poziomie. Jest to kwestia samozaparcia więc jak najbardziej biorę pod uwagę doszkolenie. Z góry wielkie dzięki, Pozdrawiam :)