Witas85

Użytkownik
  • Zawartość

168
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Witas85

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ja uważam, że należy regularnie dbać zarówno o karoserię, jak i wnętrze pojazdu. Osobiście od wielu lat korzystam z usług firmy www.g-car.com.pl. Specjalizują się m.in. w praniu tapicerki samochodowej oraz ceramicznej ochronie lakieru. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, a mój pojazd wygląda jak nowy.
  2. Wydaje mi się, że to dość ciekawy pomysł. Sam od długiego czasu korzystam z usług firmy www.geanova.pl. Zajmują się wywozem nieczystości płynnych zgodnie z aktualnymi wymaganiami ekologicznymi. Gwarantują atrakcyjne warunki współpracy oraz pełny profesjonalizm.
  3. Ja ostatnio coraz częściej robię zakupy w sieci. Jest to zdecydowanie prostsze i szybsze rozwiązanie. Sam od niedawna prowadzę produkcję lakierów do paznokci. Niezbędne nakrętki i pędzelki do buteleczek zamawiam od firmy www.danpol-danielak.com. Jak dotąd działam głównie w internecie, ale zastanawiam się także nad sklepem stacjonarnym.
  4. Bardzo ciekawy pomysł. Nie wiedziałem, że jest to tak dochodowy biznes. Ja od wielu lat korzystam z usług firmy www.rpscraper.pl. Zajmują się m.in. skupem złomu aluminium, żeliwa, miedzi, metali kolorowych oraz złomu stalowego. Oferują swoim klientom przejrzyste warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny.
  5. W dzisiejszych czasach jest to dość niepewny biznes, ale myślę, że może Ci się udać. W obecnej sytuacji będziesz musiał skupić się na serwowaniu dań na wynos. W związku z tym mogę polecić Ci opakowania gastronomiczne firmy www.shop.cornetdesign.eu. Posiadają ładny wygląd, wysoką trwałość oraz bardzo staranne wykonanie.
  6. Ze swojej strony mogę polecić Ci także internetową hurtownię fryzjersko-kosmetyczną www.sklep.wats.pl. Ja zamawiam stamtąd grzebienie, szampony, odżywki, balsamy, farby do włosów i kosmetyki dla mężczyzn. Wszystkie produkty posiadają bardzo dobrą jakość oraz atrakcyjne ceny.
  7. Myślę, że możecie połączyć agroturystykę z niewielkim gospodarstwem rolnym. Ja od niedawna prowadzę gospodarstwo mleczne. Potrzebne wyposażenie zamówiłem od firmy www.agro-milk.pl. Posiadają w ofercie m.in. schładzalniki do mleka, roboty udojowe, systemy żywienia oraz wiele innych maszyn. Jak na razie idzie mi bardzo dobrze i już myślę nad poszerzeniem działalności.
  8. Ciekawy temat. Można się zainteresować.
  9. Może zamawiajcie bezpośrednio z Chin?
  10. Obecnie jest ciężka sytuacja dla branży fitness 😕
  11. Chowanie pieniędzy przy obecnej inflacji nie jest najlepszym pomysłem.
  12. Jest wiele sposobów na reklamę własnej firmy. Ja zazwyczaj korzystam z ulotek, broszur, katalogów i plakatów. Wszystkie potrzebne artykuły reklamowe zamawiam z drukarni offsetowej www.anex.pl. Gwarantują szybką realizację zleceń, wysokiej jakości produkty oraz atrakcyjne ceny.
  13. Osobiście mogę polecić Ci Ustroń. Jest to piękna i malownicza miejscowość. Ja w ubiegłym roku wybrałem się tam z rodzinką i byliśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. Dokładniej zatrzymaliśmy się w willi www.grazyna.ustron.pl. Mieliśmy bardzo blisko do centrum i okolicznych atrakcji turystycznych.