Witas85

Użytkownik
  • Zawartość

141
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Witas85

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ja też uważam, że tego typu bar może się dobrze przyjąć, jeśli nie ma podobnego lokalu w okolicy. Sam od niedawna prowadzę niewielką restaurację typu fast-food i pomimo pandemii nadal idzie mi dosyć dobrze. Jedzenie serwuję wyłącznie na wynos. Opakowania gastronomiczne zamawiam od firmy www.shop.cornetdesign.eu. Mam nadzieję, że już niedługo sytuacja się poprawi i będziemy mogli wrócić do normalności.
  2. Ja zazwyczaj zamawiam części zamienne do samochodów ciężarowych z hurtowni www.star-hurt.pl. Niedawno kupiłem tam elementy karoserii, podzespoły elektryczne i części do układu hamulcowego. Posiadają szeroką ofertę, liczne promocje oraz profesjonalną obsługę klienta.
  3. Ja od długiego czasu korzystam z usług firmy www.fol-plast.com. Posiadają w ofercie wysokiej jakości folie PE na rolce i opakowania foliowe. Dodatkowo zajmują się wykonywaniem nadruków flexograficznych. Gwarantują przejrzyste warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.
  4. Podstawowym elementem wyposażenia kuchni restauracyjnej są także meble i okapy gastronomiczne. Ja cały potrzebny sprzęt zamówiłem od firmy www.belmag.pl. Posiadają w asortymencie m.in. stoły, szafki wiszące, regały i zlewy. Wszystkie produkty są wykonane bardzo starannie, dzięki czemu gwarantują wygodne i bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.
  5. Szkoda, że nie napisałeś czegoś więcej o swoim biznesie. Możesz zainwestować w ulotki, plakaty i wizytówki. Ja wszystkie potrzebne materiały reklamowe zamawiam z drukarni offsetowej www.anex.pl. Gwarantują wysoką jakość druku, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.
  6. Możesz również zwrócić uwagę na ofertę firmy www.ppcito.pl. Są niezależnym i rzetelnym dystrybutorem sprzętu medycznego na terenie całej Polski i Europy. Dostarczyli mi m.in. modułowy monitor pacjenta, elektrokardiograf i perymetr. Urządzenia są proste w obsłudze, precyzyjne i bezawaryjne.
  7. Na Twoim miejscu sprawdziłbym również ofertę firmy www.przewody-techniczne.pl. Ja zamówiłem stamtąd węże przemysłowe i przewody techniczne. Wszystkie otrzymane produkty posiadają bardzo dobrą jakość oraz wysoką trwałość.
  8. Myślę, że to dość ciekawy pomysł na biznes. Ja również zajmuję się importowaniem towaru z Chin. Od samego początku korzystam z usług firmy www.ideum.com.pl. Zajmują się m.in. pośrednictwem importowym, wyszukiwaniem dostawców oraz kontrolą towaru w Chinach. Jest to dla mnie duże ułatwienie i oszczędność czasu.
  9. Bardzo ciekawy temat. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę www.raionsoftware.pl. Dostarczają nam wysokiej jakości system do monitorowania procesu produkcji oraz sygnalizacji miejsca przestoju. Dzięki niemu nasza praca jest znacznie wydajniejsza i łatwiejsza. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.
  10. Sądzę, że ciężko to ocenić. Sam od długiego czasu współpracuję wyłącznie z firmą www.raion.net.pl. Specjalizują się w projektowaniu, programowaniu, montażu i modernizacji układów odpowiadających za sterowanie maszynami. Posiadają w tym zakresie wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.
  11. Osobiście mogę polecić również usługi firmy www.it-energy.pl. Wykonali dla mojego przedsiębiorstwa audyt efektywności energetycznej. Był on dla nas niezbędny, ponieważ zatrudniamy ponad 250 osób. Swoje usługi wykonali profesjonalnie i terminowo.
  12. Szeroki wybór mebli laboratoryjnych możesz znaleźć w ofercie firmy www.dcd-lab.pl. Dostarczyli mi nowoczesne szafki, blaty, stoły wagowe, meble laminowane i dygestoria. Gwarantują wysoką jakość swoich produktów, atrakcyjne ceny oraz pomocną obsługę klienta.
  13. Znam ten ból. Ja również przez długi czas zmagałem się z księgowością swojej firmy. Było to dla mnie trudne i czasochłonne zajęcie. Niedawno zdecydowałem się na nawiązanie współpracy z kancelarią www.kancelariapodatkowa.bielsko.pl. Zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, doradztwem podatkowym oraz obsługą kadrowo – płacową mojej firmy. Swoje usługi wykonują profesjonalnie i terminowo.
  14. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę www.rojam.eu. Wykonują specjalistyczne prace wysokościowe. Specjalizują się m.in. w malowaniu, usuwaniu zagrożeń oraz myciu i czyszczeniu ciężko dostępnych miejsc. Dysponują wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanym zespołem pracowników. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.
  15. Nowoczesne urządzenia biurowe znajdziesz w ofercie firmy www.as-mar.com.pl. Dostarczyli do naszego biura drukarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz tonery. Sprzęt jest prosty w obsłudze, wydajny i ekonomiczny. Jak dotąd jesteśmy bardzo z niego zadowoleni.