Piotr Jaki

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Piotr Jaki

• Ranga
    Początkujący
  1. Cześć, Czy korzystacie u siebie z jakiegoś programu który ułatwia Wam kontakt z biurem rachunkowym? Ja osobiście mam biuro księgowe dość daleko i muszę stać w korkach po pracy godzinę aby dowieźć dokumenty i lekko mówiąc mam już dość. Znalazłem w necie platformę do takich rzeczy i jest to głównie dla biura rachunkowego i namówiłem swoją księgową na skorzystanie i teraz w sumie wszystko widzę u siebie na telefonie w apce i mogę wysłać zdjęcia faktur itd bez przeciskania się przez korki. Dla mojej księgowej to też super ułatwienie bo ma więcej czasu dla innych klientów. Pytanie: czy znacie tego typu platformy czy apki? chciałbym wypróbować też inne jakieś aby ostatecznie zdecydować która najlepsza i nie jakaś droga. Obecnie testuje Konekto Smart i w sumie jest bardzo spoko i płacę 5 zł na miesiąc (tzn księgowa wrzuca mi to w koszta :D ). Wątpię abym znalazł coś taniej albo coś co bym polecił księgowej mojej do korzystania żeby było najbardziej dla nas oboje korzystne? Dziękuję za wszelkie polecenia 😄