Afimo

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Afimo

 • Ranga
  Początkujący
 1. Afimo jest firmą specjalizującą się w doradztwie kredytowym w Katowicach. Zapewniamy doskonałe rozwiązania finansowe dla firm, jak i klientów indywidualnych. Sprawdzamy zdolność kredytową, wybieramy kredyt dopasowany do klienta oraz pomagamy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Jedną z form finansowania, jaką oferujemy jest faktoring https://afimo.pl/index.php/faktoring/ . Polega on na finansowaniu faktur firmy przez faktora. Dzięki temu nie ma żadnych zatorów płatniczych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
 2. Kredyt firmowy https://afimo.pl/kredyty/kredyty-firmowe/ często wiąże się z dużą ilością dokumentów które trzeba przygotować. Afimo to doradca kredytowy z siedzibą w Katowicach. Doświadczeni pracownicy pomogą Ci uporać się z całą dokumentacją tak byś mógł cieszyć się uzyskanymi na rozwój firmy pieniędzmi.
 3. Doradztwo kredytowe Afimo www.afimo.pl to lider pośród doradztwa kredytowego w Katowicach. Dzięki swojemu profesjonalizmowi potrafi dobrać kredyt idealny. Nie musisz zaprzątać sobie głowy formalnościami – firma załatwi je za Ciebie.