adverce

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O adverce

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Od wielu lat zajmuję się e-marketingiem i wiem jak trudno obecnie zdobyć bazę danych email przedsiębiorców, ponieważ niedawno sam miałem ten problem i nie mogłem znaleźć żadnej sensownej oferty. Jeśli już taką ofertę znalazłem to kosztowała ona tysiące złotych na co nie było mnie stać. Sam z tej bazy korzystam na potrzeby własnych kampanii, dlatego dbam o jej aktualizację. Tylko teraz Baza Email Firm Polskich – 2.000.000+ rekordów email za połowę ceny – 249PLN (499PLN) W bazie znajduje się ponad 2 miliony unikalnych, aktualnych adresów email do firm polskich. Baza zawiera ona między innymi: – aktualne rekordy email z katalogu Panoramy Firm – rekordy email z Polskich Książek Telefonicznych (pkt.pl) – innych polskich katalogów branżowych Faktura na życzenie. Kupisz tutaj -> www.adverce.pl/baza-email-firm-polskich
  2. Czy wiesz, że zwrot z inwestycji w Kampanię Email przewyższa reklamę w AdWords o kilka tysięcy procent?Niestety obecna sytuacja na świecie zmusiła nas do szukania nowych metod dotarcia do potencjalnych klientów. Zakładam, że jak każdy przedsiębiorca chciałbyś szybko i tanio dotrzeć do nowych potencjalnych klientów. Chcielibyśmy Ci zaproponować rozwiązanie, czyli opłacalną, tanią i skuteczną reklamę w Internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak w kilka dni dotrzeć do milionów potencjalnych klientów koniecznie kliknij tutaj -> https://www.adverce.pl i dowiedz się więcej. To nic nie kosztuje.