Karolina647

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Karolina647

• Ranga
    Początkujący
  1. Jak każdy z nas kto prowadzi swoją działalność wie że dobre biuro to podstawa, ja serdecznie polecam biuro gama, nigdy się nie zawiodłam
  2. Co kupujecie pracownikom na święta ? Ja w tym roku decyduję się chyba na ekskluzywne prezenty biznesowe
  3. Polecam skorzystanie na czas konferencji lub szkoleń z firm cateringowych. Ja korzystam osobiście z firmy Wrocław Catering Margaret i jestem ogromnie zadowolony. Firma działa szybko i profesjonalnie a co najważniejsze można sobie dobrze pojeść i zebrać siły.
  4. Dzień dobry szukam dobrej firmy z okolic Wrocławia która pomoże mi wykonać balustrady do mojego domu. szukam mniej więcej czegos takiego balustrady schodowe wrocław. Polecicie jeszcze jakieś firmy ?
  5. Hej chcę wymienić ogrodzenie wokół domu. Mieszkam w okolicach Krakowa. Znajoma polecała mi Polbram mówiąc że mają dobre ceny. Czy ktoś może kojarzy tą firmę i jest w stanie mi o niej coś więcej powiedzieć ?
  6. hej! chciałabym założyć firmę, czy wiecie ile zarabia taki producent poscieli ?
  7. Jeżeli chcesz założyć firmę to mogę polecić świetne biuro rachunkowe GAMA z Warszawy, które zajmie się sprawami papierkowymi. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona
  8. Karolina647

Podatki

Polecam skorzystanie z usług biura rachunkowego. Wszystko dokładnie przeanalizują i doradzą w kwestii rachunków i podatków. Sama korzystam z biura Gama, jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!
  9. Ja osobiście uważam, że lepiej jednak skorzystać z usług biura rachunkowego. Zajmą się praktycznie wszystkim, a Ty masz spokojną głowę i możesz skupić się na czymś innym. Polecam serdecznie biuro Gama. Sama współpracuję z nimi od lat i jestem bardzo zadowolona.
  10. Hej! Zauważyłam, że często pojawia się tutaj temat biura rachunkowego. Tak się składa, że znam świetne i niezawodne biuro- Gama. Wszystkim serdecznie polecam, jeśli szukacie kogoś kto zajmie się rachunkami i dokumentacją w Waszej firmie, to idealny strzał! Od lat korzystam z ich usług, nigdy mnie nie zawiedli, a ja mam spokojną głowę, wolną od myślenia o rachunkach i podatkach.
  11. Ja na pewno z ręką na sercu polecam Biuro Gama. Zajmą się rachunkowością i poprowadzą dokumentację. Sama korzystam z ich usług od wielu lat i uważam, że są godni zaufania i bardzo profesjonalni. Polecam.
  12. Serdecznie polecam ze skorzystania z usług Biura Gama. Sama zgłosiłam się do nich, kiedy zaczynałam ze swoją pierwszą firmą. Świetnie doradzą, powiedzą co i jak zrobić oraz pomogą z rachunkami i podatkami. Uważam, że na początek, warto poradzić się kogoś doświadczonego i zwłaszcza, że Biuro Gama jest naprawdę godne zaufania.
  13. Sama korzystam z usług Biura Gama i jestem zachwycona. Prowadzę małą firmę, w takiej sytuacji o wiele wygodniejszą opcją jest współpraca z biurem rachunkowym. Dodatkowo nie muszę martwić się dodatkowymi kosztami związanymi z wynajęciem miejsca czy zatrudnianiem kolejnych pracowników. To jest naprawdę idealne wyjście! Polecam.
  14. Od paru lat współpracuję z Biurem Gama, uważam, że jest to najlepsze takie biuro w Warszawie. Zajmują się nie tylko rachunkami, ale również podatkami i prowadzeniem całej dokumentacji. Naprawdę, jeśli szukasz biura rachunkowego w Warszawie to serdecznie polecam Biuro Gama.