walek12

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O walek12

• Ranga
    Początkujący
  1. Na pewno tam zajrzę 🙂 A Tobie polecam Płyty faliste PCV są bardzo dobre, zobacz sam 🙂
  2. Ja otworzyłem firmę sprzedającą Kurtyny PCV. W moim przypadku były to chiny i nie musiałem otwierać kolejnej działalnościl.
  3. Tak, faktura vat programu przedsiębiorcy jest całkiem dobry, możesz śmiało korzystać 🙂
  4. Szkolenia są ważne i fajne, ale trzeba pilnować tego, kto je przeprowadza, ponieważ może się okazać, że jest to osoba bez kompetencji.
  5. Jasne, że możesz... więcej widziałem o tym w necie 🙂
  6. walek12

Ramy Kraków

Tak, korzystam z ofert lokalnej malarki (i dzięki temu też jej trochę pomagam, ponieważ kobieta jest dość biedna, ale za to talent ma niesamowity).
  7. Trąbi się o tej ekologii, a tak naprawdę dużo jest uchybień... np Poliwęglan komorowy który zostaje po wykorzystaniu.... nie ma co z tym zrobić... niekt tego nie chce.. tak samo odpady po meblach
  8. Trąbi się o tej ekologii, a tak naprawdę dużo jest uchybień... np. Poliwęglan komorowy, który zostaje po wykorzystaniu.... nie ma co z tym zrobić... niekt tego nie chce.. tak samo odpady po meblach