pestka.

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pestka.

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeśli szukacie dobrego biura rachunkowego to polecam pol-tax z Warszawy. Szybko i przyjemnie rozwiązują każdy problem.
  2. pestka.

budowa domu

Dla osób budujących dom polecam serdecznie DD projekt! Robią nawet projekty więc warto skorzystac z takiego pakietu!
  3. hej 🙂 Gdzie znajdę fachowców od klimy? Znajomy poleca mi klimatyzacja sieradz ale chetnie przegladne inne oferty.
  4. Hej 🙂 Jaka polecacie szkola jazdy ruczaj?
  5. Hej 🙂 Gdzie dostępne są najlepsze kawy na śląsku? Ja znalazłam takie miejsce najlepsze kawy śląsk Kojarzycie go? Polecacie?
  6. Kojarzę to biuro i również mogę szczerze polecić!
  7. Hejka 🙂 Czy w waszych domach wiszą obrazy? Ja wlaśnie mam parę dzieł do powieszenia ale szukam dla nich pięknych ram. Znalazłam taką stronę Ramy Kraków i bardzo mi się podobają ich produkty ale chce poznać coś jeszcze. Dajcie mi proszę znać! Dzięki :)
  8. Hejka 🙂 Szukam rzetelnych opinii na temat weterynarz toruń Czy ktoś z was miał z nim styczność? Będę wdzięczna za każdą radę.
  9. Najlepszym pomysłem będzie wynajęcie firmy kateringowej. Jest to szybkie i łatwe rozwiązanie. Ja najczęściej korzystam z Margaret we Wroclawiu bo mają smaczne te posiłki i ludzie bardzo je chwalą. Polecam pracę z kateringami, o nic nie potrzeba się martwić 🙂
  10. Heja 🙂 Słyszeliście o borówce amerykańskiej bluegold? Ja znalazłam taką w ofercie tej firmy [url=https://romanscy.info/borowka-amerykanska/] borówka amerykańska bluegold[/url] Co myślicie? Warto zamówić?
  11. Cześć wszystkim 🙂 chciałam zapytać czy może ktoś zna i korzysta z usług tej firmy [url=https://ogrodexpert.pl/utrzymanie-terenow-zielonych-oraz-parkingow/] utrzymanie terenów zielonych kraków [/url] ? Ja słyszałam wiele dobrego ale chciałabym poznać też wasze opinie na jej temat, zanim się zdecyduję. Dajcie zatem znać!
  12. Cześć wam 🙂 Muszę urządzić biuro i szukam sprawdzonej firmy zajmującej się projektowaniem w Katowicach. Kiedyś korzystałam z usług tej firmy Projektowanie biura Katowice i jestem bardzo zadowolona, jednak chciałam przetestować coś nowego. Dajcie znać jeśli macie coś godnego uwagi!
  13. Witam 🙂 Szukając idealnych okien do swojego domu natknęłam się na okna Radomsko. Czy ktoś może coś powiedzieć, jak sie sprawdza i ogólne przedstawić opinie? Z góry dzięki za cenne rady!
  14. Witam was wszystkich 😉 Gdzie w Poznaniu zamawiacie wieńce pogrzebowe? Słyszeliście o tym zakładzie Wieńce pogrzebowe Poznań? Polecacie czy raczej odradzacie? Dzięki za każdą opinię!