fxdrp

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fxdrp

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam. Zastanawiam się nad założeniem firmy, wzięciem dotacji i zakupem prasy krawędziowej i zająć się usługą gięcia blach. Posiadam blisko 3 letnie doświadczenie na tym stanowisku. Czy ktoś z was prowadzi podobny biznes i wypowiedziałby się coś więcej na ten temat czy opłacalny interes i jak z ilością zamówień oraz gdzie po nie uderzyć?
  2. Witam :)Chciałbym założyć firmę i działać w branży hydraulicznej/sanitarnej, a dokładnie być producentem.Stworzyłem swój produkt, mam prototyp i chciałbym podjąć współpracę z hurtownią, aby móc wypromować i sprzedawać swój produkt. Oczywiście mam plany na przyszłosć, aby rozbudować firmę o nowe podukty które mam już w głowie ale wymagają większego wkładu finansowego na produkcję, więc obecny "produkt" jest tym od którego chciałbym zacząć.Potrzebuję pomocy, czy łatwo z taką hurtownią nabyć współpracę jeśli dopiero startuję? Czy raczej takie hurtownie podejmują współpracę raczej ze znanymi na rynku firmami?Nie mam pojęcia jak inaczej dobrze wystartować ze swoim produktem w tej branży poza podjęciem współpracy z hurtownią jedną drugą trzecią i masowo produkować produkt i w hurtowych ilościach produkować dla nich. Czy jest szansa, że mnie potraktują poważnie jeśli nawet jeszcze nie mam firmy? Oczywiście mam zamiar ją założyć jeśli tylko będę miał rozpocząć coś produkować dla pierwszej hurtowni.Ktoś podzieli się z własnego doświadczenia jak mogę sprzedawać ten produkt w większych ilościach zaczynając od zera?