tedyhees

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O tedyhees

• Ranga
    Początkujący
  1. Czyli jakbym sprzedawal produkt w Polsce jako na firme z USA to nie trzeba miec dzialanosci zadnej w pl? Chodzi mi o to ze chcialbym zrobic strone i kazdy moglby dokonac zakupu poprzez automatuczny link do zaplaty badz tez cos slyszalem.sa platformy na raty a wiec np jest cos za 5 tys zl jednorazowo a jak ktos na raty to daje mi bank ktorys 5 tys a ktos kto kupuje splaca np 6 tysiecy w 12 ratach. Cos jak na allegro nanraty ze sie dostaje srodki a ktos splaca z prowizja i nieninteresuje mnie czy splaci czy nie bo ja dostaje od banku ktory jakby udzielil komus pozyczki na zakup towaru. Wiec musicbyc pl i ze cos zarejetrowane w polsce jakby... ?
  2. Chcialbym otworzyc firme . Polegac by to mialo na sprzedazy produktu ktory bylby produkowany w firmie za granica . Firma ta produkuje produkt i dziala na podobnej zasadzie a wiec sprzedaje w internecie na zamowienie danej ilosci sztuk. Ja bym odkupywal od nich po paru procentach nizej ze wzgledu na przyszla wspolprace oraz byly by oznaczone moimi logami z mojej strony. Firma nazwa siedziba musialaby byc zarejestrowana i tak za granica w tym przypadku byloby to.USA Sprzedajac to w Polsce musze otwierac firme oddzielna ? Czy jest to zaliczane jako import czyli dystrybucja calego towaru? Oczywiscie niektore modele produktu polegalyby na sprawdzeniu wymiaru indiwidualnego i odeslaniu ich do mnie czyli do USA gdzie ja dalej to przekazuje firmie ktora to produkuje. I gotowy produkt znow po kilku dniach mialby klient w Europie. Wydaje mi sie ze musialby byc jakis.adres w Polsce aby ludzie nie wpadali w panike ze z zza oceanu to moga nie ufac a tak moga przyjechac zobaczec sami przed zakupem. Dodatkowe pytanie jesli tak.to czy moNa to otworzyc na typu Malta cypr gdzie sa podatki mniejsze czy lepiej o jakas dotacje sie.postarac w Polsce i miec jako.siedziba w usa a oddzial jakby w Polsce?