Alex1975

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Alex1975

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam. Poszukuje chetnych osob do inwestowania w Tanzani. Zanzibar,Dar es Salaam. Mam biznes plan na otwarcie sieci restauracji fast-food w Tanzani. Jedzenie jest tutaj na 1 miejscu. Dokladnie wiem czego ludzie potrzebuja. Do tego szukam ludzi chetnych do wynajmu willi nad samym oceanem na dlugi czas oraz podnajmowanie tych apartmentow wraz z obsluga na krotkie okresy. Mam pelna ekipe serwisowa!!! Poszukuje takze chetnych do zakupu nieruchomosci na Zanzibar celem najmu ,lub wybudowanie osiedla z domkow np.kontenerowych pod wynajm mam grunty w dobrych lokalizacjach oraz znam rynek doskonale. Pomoge takze prywatnie zakupic nieruchomosci"wbrew pozora to jest skomplikowane. Zainteresowanych prosze o kontakt. Pozdrawiam
  2. Witam. Mieszkam w Tanzani od kilku lat wlasciwie nie tylko w Tanzani. Mam kilka przemyslanych projektow ,ktorymi w tym pieknym kraju mozna sie zajac I z powodzeniem zarabiac. Sa to projekty dotyczace gastronomi,turystyki,developerki, Systemow fotowotaicznych. Mam duza wiedze szacunek lokalnej ludnosci I kontakty. Mozna zaczac dobrze zarabiac juz od 10 tysiecy dolarow w gore. Rynek jest bardzo chlonny nie ma problemow z Covid-19. Jest tez mnostwo ciekawych projektow jak handel minerals mi( zlotem,diamenty I wiele ciekawych propozycji,ale to juz dla ludzi ktorzy maja duze pieniadze W razie zainteresowania prosze o kontakt. Jestem tez pod whatsapp +256707694603 Zapraszam