KamilDor

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O KamilDor

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

2316 wyświetleń profilu
  1. Witam, Realizuję badanie na temat wysokiego standardu w odniesieniu do mieszkaniowych inwestycji developerskich. Zależy mi na opiniach osób, które w ostatnim czasie (3 lata) kupiły lub poszukiwały do zakupu mieszkania w Warszawie. Wystarczy tylko 5 min. a dla biorących udział w ankiecie możliwość wygrania miłej nagrody. Link do badania: http://www.e-ankiety.pl/ankiety/index.php?sid=52149 Z góry dziękuję za pomoc. Kamil
  2. Ja myślę, że konkursy są dobrą formą, zwłaszcza jeśli są angażujące.
  3. Może jakieś atrakcyjne niedrogie oferty wczasowe. Chociaż teraz zakupy grupowe rządzą w tym temacie, oferując niezłe zniżki, więc pewnie portal skupiłby się na przedstawianiu ich ofert... Ciężka sprawa.
  4. Masz może już jakieś wnioski dotyczące tego programu? :)
  5. A czy znacie może jakieś programy, które pomagają w pisaniu biznes planu?
  6. KamilDor

wizytówka

Może warto zlecić grafikowi, zrobi indywidualny i niepowtarzalny projekt :)
  7. Wypełnianie ankiet albo jakieś gierki przez internet na których się zarabia ;) Ciężko powiedzieć czy coś umiesz czy nie, bo równie dobrze możesz stworzyć jakieś internetowe imperium.
  8. Najbardziej odrzucają mnie aukcje zrobione byle jak, na szybko, gdzie tekst rozłazi się w każdą stronę, a obrazki jak już są żyją swoim życiem (najczęściej i tak nie są to wtedy rzeczywiste zdjęcia). I jeszcze coś takiego na dole aukcji (dzisiaj się z tym spotkałem): "Wrzuć to na fejsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" (w ogóle taka ilość wykrzykników zawsze mnie odrzuca) Moje zaufanie najbardziej wzbudza naprawdę ładnie, profesjonalnie zrobiona strona aukcji. No i oczywiście wszystkie ww. czynniki.
  9. Również jestem zwolennikiem księgowości internetowej, jak dla mnie to super rozwiązanie.
  10. Dokładnie, autorzy pomysłów często uważają je za genialne, więc warto byłoby to wspólnie zweryfikować ;)
  11. Poza tym musiałyby to być informacje unikalne, fajnie napisane, których nie znajdzie się w wikipedii. Jeśli ktoś szuka informacji to zagląda najpierw tam.
  12. Fajnie jeśli może zająć się tym wyszkolony dział rekrutacji.