strusiu

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O strusiu

• Ranga
    Początkujący
  1. Galeria handlowa to oczywiście miejsce idealne :) ale zastanawiam się ile wynoszą koszty wynajmu, bo domyślam się, że są nie małe. Tu nie ma co debatować nad pomysłem (bo takowy jest moze nie innowacyjny, ale dobry) tylko trzeba porządnie się przygotować i włożyć sporo kasy rozkręcenie go ------------------- kalkulator OC ubezpieczenia
  2. dzięki google AdSense reklama będzie widoczna w miejscach najściślej związanych z reklamowanym produktem, dzięki czemu nie tracimy pieniędzy i co najważniejsze przybywa nam klientów bezpośrednio zainteresowanych naszymi produktami lub usługami a nie przypadkowych osób z sieci sport
  3. ciekamy rozwiązaniem jest reklama na komunikacji miejskiej. Taka forma reklamy dociera do najszerszej grupy osób --------------------------- wakacyjna praca
  4. kredyt studencki w pko to stało kwota czyli 600zł miesięcznie przelewane na twoje konto, spłacasz dopiero po dwóch latach od momentu ukończenia studiów. niestety nie mam pojęcia jak się przedstawia sytuacja z oprocentowaniem --------------------- hip hop taniec
  5. moja siostra jest konsultantką w avon i sobie chwali współpracę. -------------------------- szok kulturowy
  6. ja mam konto w millenium bank i na razie powodów do narzekań nie mam
  7. moim zdanie nabardziej przyszłościowy kierunek to informatyka,dobre informatyk zawsze znajdzie znakomitą ofertę pracy ------------------------------- język obcy
  8. moim zdaniem warto dodać swój sklep do porównywarki internetowej ponieważ w taki sposób będziesz się mógł wypromować i w przyszłości zaproponować równie niskie ceny. ------------------------------- jak sfinansować wyjazd na wymianę
  9. jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać dofinansowane z UP?? ewentualnie chciałbym wiedzieć jaki bank oferuje najkorzystniejsze warunki kredytów,bo z tych kalkulatorów kredytowych niewiele wynika poza tym nie wiem czy są one wiarygodne.
  10. w sieci co chwila powstają jakieś porównywarki usług są w nich kalkulatory pożyczek skorzystaj z takiego narzędzia i będziesz wiedział który bank oferuje najkorzystniejsze warunki dla ciebie.
  11. jaki bank oferuje najkorzystniejszy kredyt na rozkręcenie biznesu??