bonbon

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bonbon

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam :) Chcę otworzyć SALON MODY ŚLUBNEJ, nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać i jeśli ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć, w jakiś sposób pomóc lub naprowadzić chociaż na właściwy tor to byłabym wdzięczna :) mam kilka pytań i nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi... 1) jak i gdzie można zaopatrzyć się w suknie i dodatki znanych firm tj. Cymbeline, Agnes, Classa, Linea Raffaelli, Sposabella i inne.?, 2) czy jest możliwe przedstawicielstwo w.w. firm lub czy można i jak zaopatrzyć się w różne modele sukien i dodatków w.w. firm i sprzedawać je pod jednym odrębnym szyldem( nazwa sklepu)?, 3) jak wygląda mechanizm zamawiania kolekcji sukien i dodatków do swojego sklepu oraz co się dzieje ze starą kolekcją, czy producenci ją odbierają, jakie są koszty itp.?, 4) czy może lepiej się skupić na przedstawicielstwie jednej firmy? 5) jak wygląda ten sam interes w przypadku wypożyczalni sukien (skąd wziąć suknie do wypożyczenia) ? 6) jakie są koszty i zyski ? Proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat, udzielenie rad, wskazanie plusów i minusów tej działalności oraz w miarę możliwości wszelkich szczegółów, także tych ukrytych :)