TwojaPaczuszka

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O TwojaPaczuszka

• Ranga
    Początkujący
  1. Zgadzam się z Przedmówcą. Musisz najpierw zanalizować rynek,dokładnie się w nim rozeznać. Tak aby wiedzieć czy biznes który planujesz otworzyć będzie miał przyszłość. Zawsze jest szansa powodzenia,ale uzależnia się to od kilku czynników.
  2. Moim zdaniem warto byłoby skontaktować się z dobrym biurem rachunkowym i tam zapytać o szczegóły. Z podatkami jest tak,ze łatwo się pomylić,a przecież można tego uniknąć. Wiem to z własnego doświadczenia.
  3. Tak czy inaczej warto byłoby poznać szczegóły tego biznesu,nie sądzicie? W dalszym ciągu czekam na dalsze informacje.
  4. Szczerze mówiąc to pomysł z firmą sprzątającą bardzo mi się podoba,nie każdy ma czas na to aby zadbać o własne mieszkanie i wynajmuje właśnie taką firmę. To bardzo dobrze sprawdza się szczególnie w tych większych miastach.
  5. Może bez przesady,takich stron nie ma wcale setek,ale faktycznie jest ich sporo. Musiałbyś mieć bardzo bogatą oferte i zainwestować w reklame. Wtedy będzie to opłacalne. Inaczej ciężko będzie Ci się przebić przez rynek.
  6. Z jednej strony tak,ale pamiętaj ze jest to w większości także biznes wirtualny,więc wiarygodnością będzie podanie adresu domowego i nic więcej. Spotykam się bardzo często z taką formą działalności różnych firm.
  7. Internet to przyszłość.ma go niemal każdy w swoim domu i wydaje mi się,że e-biznes będzie rozwijał się bardzo dynamicznie. To opłacalna inwestycja która prędzej czy później przyniesie zyski.
  8. Twoje pytanie jest zbyt ogólne i warto byłoby podać więcej szczegółów. Inaczej ciężko będzie cokolwiek doradzić...
  9. Bardzo interesujący temat,bo skoro ten biznes jest taki opłacalny to czemu sam nie rozpoczniesz takiej działalności?
  10. Szukanie przez agencję to dobry pomysł,zresztą ogólnie uważam ze jako biznes to może przynosić zyski. Nie musisz miec osobnego biura,wystarczy adres domowy.
  11. W końcu i tak nikt nie napisze swojego prawdziwego pomysłu na biznes,bo zwyczajnie ktoś inny mógłby go zabrać:) To zbyt duże ryzyko. A te 509 pomysłów to w większości już wyczerpane tematy.