zuzanna

Użytkownik
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O zuzanna

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli masz problemy w firmie i chcesz usprawnić jej działanie to zerknij sobie na Firmao CRM, który posiada funkcje księgowości. Teraz na ich stronie jest darmowy okres próbny więc możesz sobie przetestować
 2. Zarządzanie firmą nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego wydaje mi się że warto korzystać z programów które są w stanie to ułatwić. Ja też w firmie działam na Firmao CRM. Bardzo wygodny i intuicyjny program.
 3. Jeśli chcesz pracować z domu, prowadzić swój biznes online polecam Ci zapoznać się z Firmao. W tym systemie możesz zarządzać wszystkimi działaniami w firmie w jednym miejscu. Trzymasz wszystko w chmurze. Na ich stronie możesz przetestować program za darmo http://firmao.pl/ds.
 4. Uważam, że w dobie pandemii wiele firm zmaga się z prowadzeniem działań we własnych działalnościach. Pomocnym narzędziem może być CRM, który posiada takie funkcjonalności jak: zarządzanie relacją z klientem, baza klienta, fakturowanie, ofertowanie, wystawianie zamówień, prowadzenie mailingu, zarządzanie obiegiem dokumentów, przypisywanie zdań dla pracowników czy tworzenie projektów.
 5. Uważam, że w dobie pandemii wiele firm zmaga się z prowadzeniem działań we własnych działalnościach. Pomocnym narzędziem może być Firmao CRM, który posiada takie funkcjonalności jak: zarządzanie relacją z klientem, baza klienta, fakturowanie, ofertowanie, wystawianie zamówień, prowadzenie mailingu, zarządzanie obiegiem dokumentów, przypisywanie zdań dla pracowników czy tworzenie projektów.
 6. Ciekawy pomysł na biznes. Do zarządzania nim pomocnym narzędziem może być CRM, który posiada takie funkcjonalności jak: zarządzanie relacją z klientem, baza klienta, fakturowanie, ofertowanie, wystawianie zamówień, prowadzenie mailingu, zarządzanie obiegiem dokumentów, przypisywanie zdań dla pracowników czy tworzenie projektów. Polecam zajrzeć tutaj: http://firmao.pl/ds/programdlaciebie
 7. Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system http://firmao.pl/ds.
 8. Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system http://firmao.pl/ds.
 9. Słuchajcie, jeśli chcecie otworzyć własny biznes powinniście koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Wam Firmao, ponieważ posiadają ERP oraz integruje się m.in z Google, Allegro, Prestashop, Symfonia FiK i MK. Do tego, zanim się zdecydujecie kupić pakiet, najpierw za darmo przetestujcie system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
 10. Posiadając swój magazyn warto inwestować w jego rozwój na wielu płaszczyznach. Bardzo przydatna okazać się może firma programistyczna, która po zapoznaniu się z potrzebami firmy, jak również ze specyfiką przedsiębiorstwa dopasuje optymalne rozwiązania mające na celu usprawnienie działania takiego miejsca. Firmao CRM zawiera ERP. Polecam sprawdzić na http://firmao.pl/ds
 11. Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system http://firmao.pl/ds.
 12. Jeśli innowacyjna firma to tylko z CRM. Mogę polecić Ci Firmao. Program zawiera między innymi fakturowanie, obsługę zamówień, ewidencje pracy, projekty, kalendarz, ewidencja sprzętu/serwis, księgowość i wiele wiele innych. Sprawdź sobie tutaj: http://firmao.pl/ds
 13. Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes online to powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system http://firmao.pl/ds.
 14. Jeżeli chcesz otworzyć własny sklep internetowy powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system http://firmao.pl/ds.
 15. O własny biznes trzeba dbać. Mam na myśli usprawnianie funkcjonowania twojej firmy. Jeśli potrzebujesz bezpiecznej platformy do zarządzania nią online to śmiało mogę polecić Ci Firmao CRM. U nas w firmie świetnie się sprawdza, ponieważ jest indywidualnie dopasowywany do naszych potrzeb. Możesz zarządzać firmą z każdego miejsca na świecie, a teraz dodatkowo mają ofertę w której przez 14 dni możesz testować oprogramowanie za darmo! http://firmao.pl/ds