ZainspirowanyZyciem

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ZainspirowanyZyciem

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć. Michał mam na imię. Pisze tutaj bo chciał bym się poradzić, wydaje mi się że mam dobry pomysł na biznes a z drugiej strony może nie. Kawał Stali Mieszam na wsi 20 Km od niewielkiego miasta, jadąc do miasta mijam wiele osiedli stawiających się nowych jednorodzinnych domów, to dopiero początek. Mój pomysł polega na wykonywaniu ogrodzeń kutych, furtek, bram (otwieranych, rozsuwanych), barierki, kraty, elementy dekoracyjne, krzesła, stoły i co tylko dusza zapragnie. Jestem młody niedoświadczony ale tata to jest gość! Chce mu pomóc założyć taka firmę, przejdę do rzeczy. Mam odpowiedni sprzęt oczywiście zrobiony przez tatę- wykręcarka do drutu aby każdy drut w przęśle lub balustradzie świetnie wyglądał. Wyginarka do "kwadratowych, okrągłych rur", kuźnie aby rozgrzewać i rozklepywać końcówki, garaż wielkości 20x6 chodź nie jestem pewien Migomat, spawarka, przenośna spawarka, wiertarka z odpowiednimi wiertłami (do przykręcania bo założenie wliczone w cenę) bosh mały, duży. A najważniejsze czym dysponuje to doświadczeniem Taty który zajmuje się tym od dłuższego czasu. Naprawdę ogromne skoro sam zrobił maszyny. Mam pytanie mianowicie jak to wszystko wygląda Waszym zdaniem, jest szansa? Ja wiem ze i tak prędzej czy później to zrobię, nie mogę patrzeć jak tata zapier.ala w aktualnej pracy. Jest na forum jakaś życzliwa osoba chcąca mi pomóc ? mam bardzo dużo pytań, oraz wiele odpowiedzi. Pozdrawiam Michał :) PS. Prosił bym o coś konkretnego bo bylem na jakimś innym forum i zero profesjonalizmu.