rosa

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rosa

• Ranga
    Początkujący
  1. Z tego co słyszałam to US przygląda się takim sprzedawcom, którzy np sprzedają na wielu aukcjach taki sam przedmiot, który rzekomo dostały w prezencie i podobnym do tego sprzedawcom i aukcjom od których nie jest odprowadzany podatek.
  2. Znajomy musi zakupić kasę fiskalną, ponieważ obiecałam mu pomoc przy tym zakupie musiałam przyjrzeć się jak wygląda ten rynek. Zdziwiło mnie, że w internecie na temat kas z kopią elektroniczną są głównie pozytywne opinie - jak się okazało pochodziły od producentów tychże kas... Popytaliśmy znajomych jakie mają opinie i już nie było tak kolorowo: awarie kart SD (zamiast dysku twardego wyposażone są wyłącznie w dysk przenośny); Urzędnik dostaje wszystkie informacje w tabelkach i z całego okresu, w którym trwał zapis na karcie, nawet z kilku lat (przy kasie która ma wyłącznie wydruki to maksymalnie 3 lata); kasa z kopią elektroniczną jest droższa od zwykłej - to tylko najbardziej rzucające się w oczy zastrzeżenia! Po dłuższym przeglądaniu stron natrafiliśmy z kolegą na tę stronę: http://kopia-elektroniczna.net.pl/ - jak się okazało nasze podejrzenia o przereklamowaniu tego produktu okazały się słuszne. Jeśli ktoś z Was zamierza kupić kasę to dobrze się zastanówcie co jest najlepsze dla Was i Waszej firmy - zwykła kasa z drukowanym paragonem czy z kopią elektroniczną?!