piotrml

Użytkownik
  • Zawartość

91
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O piotrml

• Ranga
    Zaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

6067 wyświetleń profilu
  1. Uważam, że przy używaniu kompa do innych celó niż zabawa wszelkie zabezpieczanie jest niezbędne. Zarówno oprogramowaniem antywirusowym jak i tworząc bazkup danych, czy dysk do przywracania systemu.
  2. Nie każdej firmie opłaca się korzystać z pracy w chmurze. Często patrząc długofalowo bardziej opłaci się zainwestować w system lokalny.
  3. Może być teraz całkiem ciekawie nad morzem. Szum fal, smażona rybka z cytrynką, do tego herbatka z cytryną :)
  4. Też wydaje mi się, że za gotówkę bardziej opłaca się kupić telefon. Gdy spłąca się go w abonamencie dostawca abonamentu i telefonu i tak odbierze sobie kasę z nadwyżką.
  5. Zgadza się. Warto mieć konto na Facebooku i tam się reklamować. Ale reklama musi iść w wielu kierunkach. Facebook jako jeden z wielu - to OK.
  6. Jane. Sama strona nie wystarczy. Pozyskiwanie klientów musi następować z wielu źródeł.
  7. Pewnie coś w tym jest. Ja osobiście od wielu lat nie korzystam z zegarka na rękę. Czas mwm w komórce. Również korzystam z budzika w komórce.
  8. Zgadza się. Jeśłi szuka się mieszkania dla siebie, to w pewnym momencie wskazane jest zrobić taki ruch - wziąć kredyt, dołożyć zaoszczędzone pieniądze i kupić mieszkanie.
  9. piotrml

Wiek emerytalny

Zdecydowanie nie jestem z tego zadowolony. Jako facetowi co prawda podneli mi z 65 do 67 lat, ale uważam, że dlaczego przymuszać w imię jakiejś idei ludzi do pracy do takiego wieku. Ja byłbym gotów przyjąć niższe świadczenia i pracować krócej. Chciałbym mieć do tego prawo.
  10. No i jakiś rzutnik, aby na dużym ekranie można byłoby coś obejrzeć (np jakiś film)
  11. Myślę, że zarabianie przez wypełnianie ankiet to jest pewnie niezbyt opłacalne.
  12. Też wydaje mi sie, że mbank ma dość dobre notowania i korzystną cenowo ofertę.
  13. Zgadza się. Jest wiele sposobów ... Ważne jest też słowne (szczere) uznanie pracownika. To też buduje dobr atmosferę.