Magda Nyga

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Magda Nyga

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ulotki to już archaiczna forma promocji, kojarzona raczeej z marnowaniem drzew. ale jeżeli prowadzisz firmę i szykasz sposobu do efektywnej komunikacji z klientami, to swoje działania polecam wspierać np Newsletterem. A wszystkie te działania ułatwo ci CRM od Firmao. Kliknij i sprawdz. 14 dni za darmo http://firmao.pl/ds.
 2. Jeśli szukasz systemu, który usprawni działanie twojej firmy powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM od Firmao, ponieważ posiadają ERP oraz jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujecie kupić pakiet, najpierw za darmo przetestujcie system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
 3. Jeśli szukasz systemu, który usprawni działanie twojej firmy powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM od Firmao, ponieważ posiadają ERP oraz jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujecie kupić pakiet, najpierw za darmo przetestujcie system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
 4. Jeśli szukasz systemu, który usprawni działanie twojej firmy powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM od Firmao, ponieważ posiadają ERP oraz jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujecie kupić pakiet, najpierw za darmo przetestujcie system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
 5. Jeśli szukasz systemu, który usprawni działanie twojej firmy powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM od Firmao, ponieważ posiadają ERP oraz jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujecie kupić pakiet, najpierw za darmo przetestujcie system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
 6. Serdecznie polecam zainwestować w system CRM od Firmao. U nas się wybitnie dobrze sprawdza. Po rozmowie z konsultantem system został dopasowany do potrzeb naszej firmy i bardzo usprawwnił jej działanie. Polecam! http://firmao.pl/ds
 7. Cześć! 😄 Także polecam bardzo mocno system od Firmao, u nas w firmie świetnie działa. Po rozmowie z konsultantem program został dopasowany specjalnie do potrzeb naszej firmy 😄 NAprawde super! https://firmao.pl/ds
 8. Cześć! Polecam zainwestować w system CRM od Firmao. https://firmao.pl Mam ten system u siebie w firmie i świetnie się sprawdza. Ja korzystam z takich opcji jak ewidencja czasu pracy, prowadzenie księgowości, kontakty z kontrahentami. Ułatwia życie, polecam!
 9. Cześć! Polecam zainwestować w system CRM od Firmao. https://firmao.pl Mam ten system u siebie w firmie i świetnie się sprawdza. Ja korzystam z takich opcji jak ewidencja czasu pracy, prowadzenie księgowości, kontakty z kontrahentami. Ułatwia życie, polecam!
 10. Polecam zainwestować w system CRM od Firmao. https://firmao.pl Mam ten system u siebie w firmie i świetnie się sprawdza. Ja korzystam z takich opcji jak ewidencja czasu pracy, prowadzenie księgowości, kontakty z kontrahentami. Ułatwia życie, polecam!