HOJO.PL

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O HOJO.PL

 • Ranga
  Początkujący
 1. Poszukuję Firm do współpracy. Jesteś Właścicielem lub Zarządzasz Firmą sprzątającą - zwiększ przychody Twojej Firmy i pozyskuj nowych Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez wychodzenia z biura! PRZYSTĄP NA NAJWIĘKSZEGO PROGRAMU SPRZEDAŻY USŁUG SPRZĄTANIA W POLSCE - INTERNETOWEJ GIEŁDY USŁUG SPRZĄTANIA WWW.HOJO.PL. Skontaktuj się za mną.
 2. Dokładnie mowa o takim modelu. Firma sprzątająca prezentuje swoją ofertę, klient wyszukuje - porównuje oferty kilku firm czy też Pani Basi :-) - wybiera najkorzystniejszą dla siebie - wybiera termin usługi - płaci - i zapomina o problemie.
 3. Internetowa Giełda Usług Sprzątania WWW.HOJO.PL jako odpowiedź na potrzeby Firm sprzątających. Co o tym sądzicie? "Broker" w usługach sprzątania, który pozyskuje klientów dla Firm sprzątających.
 4. Witajcie, Tak jak piszesz największe nakłady związane są ze sprzętem i reklamą. Reklama nie ściąga tylko klientów jakich byśmy sobie życzyli. Trafiają się jak w każdym biznesie różni klienci. Zatem - największym kosztem będzie dotarcie i pozyskanie KLIENTÓW, którzy generowali będą wysokie obroty (średnią wartość usługi sprzątania). Klienci tacy mają wysokie oczekiwania co do jakości, ale są w stanie zapłacić dużo więcej za super dobrze wykonaną usługę. Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę podać kilka wskazówek w tym temacie. Osobiście zajmuję się zdobywaniem klientów dla Firm sprzątających. Dokładnie klientów z segmentu GOLD i PREMIUM, cudzoziemców poszukujących usług sprzątania. Jak coś, służę pomocą. Tom