cyziq

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O cyziq

• Ranga
    Początkujący
  1. No więc dziękuję wszystkim za odzew. Na chwilę obecną mam podpisaną umowę sklepem z sieci PROMOD , pkt przeróbek krawieckich prowadzę od listopada zeszłego roku, na chwilę obecną w tym miesiącu wszystkie zainwestowane pieniądze w ogólnym rozrachunku mi się zwróciły z zyskiem 217zł :D Praktycznie od 1.09.11 robię już czysty zysk. Reklama, nie inwestowałem w żadne ogłoszenia w prasie, marketing szeptany, czasami wpadam i pogadam sobie z jakąś starszą klientką/klientem a później jak okaże się sympatyczna i wybadam z jakiej dzielnicy miasta do mnie dotarła oferuję jej jednorazową usługę za darmo - strasznie przyciąga to te starsze osoby, dzięki temu pozyskałem spory ruch mimo iż w okolicy 1 km od mojego pktu a nawet w odległości 200m znajduje się jeszcze 4 inne pkty z tego typu usługami. Zainwestowałem w szyld i banner , "potykacz" i trochę(1200) wizytówek - łączny koszt 600zł ;p Robota jest robiona z należytą starannością i w rozsądnych cenach co przyciąga klientów. Aktualnie jestem w trakcie tworzenia oferty dla sklepów z odzieżą , mam już jedną umowę podpisaną, 2 kolejne sklepy z markową odzieżą są zainteresowane i czekają aż przedstawię im ofertę. Planuję otworzyć 2 pkt na największym osiedlu w moim mieście , pozwoli to na zwiększenie obszaru wpływów na tego typu usługi. Wydawać by się mogło że tego typu usług w mieście jest sporo, jednak "fachowość" ich wykonywania przeraża, chyba dlatego mamy taki ruch... Jak widać sprawy na chwilę obecną mają się nieźle. Zastanawiam się jeszcze nad ofertą usług typu "Złota rączka" - na razie w nie tak szerokim zakresie jak oferują to firmy w największych miastach w Polsce ale wydaje mi się że tego typu usługi mogą mieć tu jeszcze nie mały rynek. Reklama w pkcie przeróbek krawieckich mogłaby zainteresować aktualnych klientów nieprawdaż ? Chociaż to na razie tylko plany na przełom przyszłego roku, bo nie wiem czy uda mi się dosyć szybko pozyskać następny lokal (bo sprzęt już mam i krawcową) na naszym największym blokowisku. Tu jeszcze świadomość ludzi nieco wadzi, często ceny wydają się im spore jeżeli kupuję coś z secondhandów za grosze a drugie tyle płacą za dopasowanie :P No , ale to nie znaczy że to koniec, nadal jestem zainteresowany rozwojem Firmy i poświęcam na wszystko tyle czasu, ile mogę. Dzięki wszystkim za odzew. Pozdrawiam Krzychu
  2. Witam. Jestem młodym przedsiębiorcą , postawiłem na "niszę" a raczej na coś, co może się taką wydawać. Otworzyłem pkt Usług (przeróbek) Krawieckich. Zatrudniłem bardzo profesjonalną panią, garniaki i inne cuda za nie małe pieniądze kiedyś robiła, teraz po prostu sobie chce dorobić i nawiązaliśmy współpracę. Chciałbym zapytać, jakieś ciekawe formy reklamy, pomysł na nawiązanie z kimś współpracy, gdzie szukać, czego, ciekawe formy promocji by zachęcić klientów (tych stałych jak i nowych) do korzystania właśnie z naszych usług ? Śmiało, lubię odważne pomysły. Ciekawsze pomysły, które przypadną mi do gustu spróbuję wprowadzić w życie, raz się żyje :D Z góry dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam Krzychu