ulotoo

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ulotoo

• Ranga
    Początkujący
  1. Dzień dobry, Jakiś czas temu założyłem portal https://ulotoo.pl . Pierwotnie miał być alternatywą dla drukowanych ulotek które zapychają skrzynki klatek schodowych. Dzięki temu chciałem również wpłynąć na ochronę środowiska oraz ład przestrzenny (uchwała krajobrazowa - bilbordy itd). Wiem też, poprzez zbadanie rynku, że wiele ulotek które są zamawiane przez firmy częściowo znajdują się w koszu przez "roznosicielów" a także samych potencjalnych klientów których po prostu dana tematyka nie interesuje. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nawet reklamy video na np. YT przy emisji są pomijane lub oglądane bez zaangażowania. Ulotoo wymusza na oglądającym/czytającym pełnego skupienia bo jego fenomen polega na tym aby na końcu odpowiedzieć poprawnie na jedno losowo zadane pytanie związane z materiałem. Dzięki temu użytkownik zarabia pieniądze. Reklamodawca ma 100% skuteczności dotarcia do klienta (tylko poprawne odpowiedzi zużywają wykupione wyświetlenia) a odbiorca przyswaja treść i dodatkowo zarabia. Opcje pozwalają na wybranie grupy docelowej poprzez zamieszkanie, kategorie i wiek a także dodanie linku-odnośnika do swojej np. firmy. Zainteresowanie ze strony odbiorców jest, natomiast do reklamodawców ciężko dotrzeć. Portal jest połączony z PayU oraz fakturownia.pl. Czy ktoś z forumowiczów ma pomysł jak rozkręcić biznes lub zmodernizować go (nawet odbiegając od pierwotnego założenia) wykorzystując obecne narzędzia? Zapraszam do odwiedzin strony i zapoznania się z pozostałymi możliwościami ulotoo.pl Proszę o opinie. Pozdrawiam