Map-GO

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Map-GO

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Widzę, że wolicie czekać na kryzys niż się przed nim chronić niezależnymi generatorami prądu z jakich także jest ogrzewanie. Agregaty na sprężone powietrze to jedyna alternatywa na nadchodzący kataklizm cenowy, bo gdy zamrożą fotow.
  2. Jako, że loże oparte na ropie cały czas kombinują z cenami paliw, dopuszczając przy tym samochody generujące koszta związane z eksploatacją zwróciłem się do Indyjskiej firmy produkującej samochody napędzane sprężonym powietrzem, gdzie zamontowany silnik wykorzystuje aż 97% mocy minimalizując tzw. tarcie, a praca odbywa się na tłoczeniu powietrza po kolei w pięć punktów tzw. zgniotu. Jak wiadomo, silniki tego typu ciężko sprowadzać na Europę, ale jest opcja byśmy tworzyli tylko części, a ludzie na wzór opisu z filmiku, sami by sobie taki silnik składali i montowali do własnych pojazdów. Szukam chętnych do produkcji tego typu części wewnętrznych. Jeżeli chodzi o zewnętrzną część silnika to idealnie nadają się na to tarcze hamulcowe większych rozmiarów. Więcej info na priv.
  3. Oferuję reklamę na 20 grupach sprzedażowych na Facebooku (ok. 200.000 użytkowników w formie przypiętego posta, lub banneru. Czas emisji do uzgodnienia. Nie wyświetla reklam erotycznych i zachęcających do łamania prawa.
  4. Niestety nie, bo tu raczej przebywają biznesmeni stacjonarni niż wirtualni. Który segment współpracy odpowiada?
  5. Witam, Jako, że w sieci bardzo dużo ludzi szuka zleceń jak i bardzo dużo zleca zlecenia przez internet postanowiłem stworzyć prosty serwis o charakterze zarobkowym. Oferty zleceń są widoczne dla chętnych ich realizacji zalogowanych, zalogowanych z kontem VIP, lub dla niezalogowanych za SMS PREMIUM. Jestem programistą i grafikiem więc jedynie po co mi wspólnik, to aby tym serwisem zarządzał gdyż nie miałbym na to czasu z racji, że rozwijam kolejne interesy w przestrzeni online. Ponadto szukam też wspólników do samowystarczalnych serwisu podobnego do key-drop , olx, serwisów społecznościowych oraz gier online. Zapewniam pełne wsparcie techniczne jak i pomocowe.
  6. Nawiążę współpracę z łowcami skarbów lub sensacji. Wkład w zależności od przeprowadzanej akcji. Gwarantowane zyski nie tylko z odkryć, ale z tego co już udało się odkryć.
  7. Witam, Od lat ludzie mają problemy ze znalezieniem fachowców z własnych bądź okolicznych rejonów w danej dziedzinie usługi. Niektórzy korzystają z wyszukiwarki gdzie znaczna część firm już nie istnieje, albo posiada przestarzałe dane, nawet i te kontaktowe. Postanowiłem stworzyć aplikację dla tejże niszy na rynku i szukam firm bądź osób fizycznych świadczących usługi na terenie Polski do współtworzenia aplikacji Mapa-Uslug.pl . Dzięki oglądalności w przyszłości, pozyskane środki z reklam posłużą na tworzenie solidarnej korporacji zrzeszającej świadczone usługi do tego stopnia, że nawet stosowane prawo morskie nie będzie w stanie zablokować LOCKDOWN em wykonywania tychże prac. Pomogę we wdrożeniu Państwa Usługi do mojej mapy. Po za tym co sądzicie o owej aplikacji webowej?
  8. Dzień Dobry, Jestem twórcą aplikacji rywalizacyjnej łączącej świat wirtualny ze światem rzeczywistym o nazwie Map Go. Działając na bazie współrzędnych geograficznych jestem wstanie wykonać to co było do tej pory niemożliwe, jak np. tworzenie gier typu CS, TRON, itd. w świecie rzeczywistym przy współpracy aplikacji webowej. Cząstkę moich możliwości już z tym faktem związanym przedstawiam na filmiku pod https://www.Map-Go.com/reklamamapgo.mp4 . Jako, że ostatnio na czasie wśród użytkowników fenomenem jest gra KeyDrop, pozwoliłem sobie także na wdrożenie tego typu narzędzi wirtualnych do swojej aplikacji, których celem jest łatwiejsze zdobywanie ukrytych niespodzianek, działających na podobnej zasadzie jak Pokemon Go. Z miłą chęcią nawiążę współpracę z firmą, która posiada własne serwery i pragnie zaistnieć w nowym innowacyjnym przemyśle gier i systemów rywalizacyjnych łączących świat wirtualny ze światem rzeczywistym. Z poważaniem, Piotr.