Magdalena_biuro

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Magdalena_biuro

• Ranga
    Początkujący
  1. Wszystko jest ważne otwierając działalność, ale nie można zapomnieć o prowadzeniu dokumentacji i kontrolowaniu pracowników. My w firmie wprowadziliśmy system rcponline.pl i takiej wygody w pracy to już dawno nie miałam. Myślę, ze każdy da radę go obsłużyć ten bo jest banalnie prosty a przydaje się i to bardzo. Jedyny minus to fakt, że kilku pracowników przez to zostało przyłapanych na oszustwie, jednak nie można ufać. Warto trzymać rękę na pulsie. Powodzenia z działalnością
  2. Faktycznie wszystkie poruszone kwestie w są szalenie ważne, ale sama się przekonałam, że jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia bez której nie ma opcji na prowadzenie działalności. Mam na myśli prowadzenie dokumentacji. Ja uznałam, że nie mam czasu na dokumentacje, stosy papierów i kilkadziesiąt segregatorów. Postanowiłam postawić na elektroniczną ewidencję czasu pracy i to chyba była jedna z lepszych decyzji odkąd założyłam działalność. Ja wybrałam rcponline.pl bo jest tanio i dobrze. Myślę, ze każdy da radę go obsłużyć ten bo jest banalnie prosty a przydaje się i to bardzo. Jedyny minus to fakt, że kilku pracowników musiałam pożegnać bo przyłapałam ich na oszustwie, jednak nie można ufać pracownikowi 😞
  3. Wszystko jest ważne otwierając działalność, teraz dużo firm pracuje zdalnie więc możesz pracowników kontrolować przez internet. My w firmie wprowadziliśmy system rcponline.pl i takiej wygody w pracy to już dawno nie miałam. Myślę, ze każdy da radę go obsłużyć ten bo jest banalnie prosty a przydaje się i to bardzo. Jedyny minus to fakt, że kilku pracowników przez to zostało przyłapanych na oszustwie, jednak nie można ufać. Warto trzymać rękę na pulsie. Powodzenia z działalnością
  4. Wszystko jest ważne otwierając działalność, ale nie można zapomnieć o prowadzeniu dokumentacji i kontrolowania pracowników. My w firmie wprowadziliśmy system rcponline.pl i takiej wygody w pracy to już dawno nie miałam. Myślę, ze każdy da radę go obsłużyć ten bo jest banalnie prosty a przydaje się i to bardzo. Jedyny minus to fakt, że kilku pracowników przez to zostało przyłapanych na oszustwie, jednak nie można ufać. Warto trzymać rękę na pulsie. Powodzenia z działalnością