piotrplachta

Użytkownik
  • Zawartość

81
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O piotrplachta

• Ranga
    Zaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Szkoda,że administracja tutaj nie zagląda bo na połowę kont założone by były bany,a posty jednego serwisu grupowego już dawno byłyby usunięte.
  2. Arogancją nazywać szczerość.Przepraszam,że nie słodzę słabemu produktowi i nie robię maślanych oczek na widok każdej oferty na zakupach grupowych. Widzę także,że nie masz pojęcia o rynku grafiki i logotypów dlatego dalsza dyskusja nie ma sensu . Poza tym widzę,że nie czytasz całych postów i nie odpowiadasz na pytania. Nie lubię spamowania na forum . Proste ? Farmazony .... Biorąc 1000 zł za logotyp w Polsce można być milionerem ? Znasz średnią zleceń na logotypa w miesiącu dobrego grafika ?
  3. Myślę,że warto bardziej przemyśleć strategię marketingową . Robienie na siłę buzzu nie sprawdza się.
  4. Oczywiście,że żaden porządny grafik,który robi bardzo dobre logotypy nie zaprojektuje Ci logotypu za 70 zł . Widzę,że słabo znasz rynek grafików w Polsce.Wiem,że dla Ciebie logotypy są w porządku . Sztuczne robienie buzzu nie wychodzi portalowi na dobre.Proszę Cię o jedno nie wciskaj na siłę słabego produktu,ponieważ te logotypy są bardzo słabe . Jeżeli firmy nie stać na jednorazowe wydanie pieniędzy na logotyp,który będzie ich reprezentował przez lata to nie mam pytań.Jak słyszę,że firmy nie stać na wydanie na logotyp (identyfikację wizualną) 1000 zł to mi się nóż otwiera w kieszeni. Czy mam coś lepszego do zaoferowania ? Oczywiście - słyszałaś kiedyś o serwisie Digart.pl ????? Poza tym czy jest to profesjonalne kiedy wchodząc na stronę firmy,która te logotypy sprzedaje zostaję przekierowane na facebooka ? ? ? ? Proszę bardzo chcesz się dowiedzieć czy te logotypy są ok ? Chętnie umieszczę link do tej oferty na specjalistycznych forach graficznych . Myślę,że jednak byłaby to przestroga dla firm jak logotypów nie kupować.Podobna sytuacja była z ofertami pozycjonowania na serwisach grupowych,gdzie za 150 zł mogłeś wybrać frazę jaką chciałeś :) Poprostu parodia . A co to ma wspólnego z wyborem logotypu dla firmy ? Padłem :lol: Czy uważasz,że kupując takie logotypy jak na górze firma będzie rozpoznawalna ? Plssssss...
  5. Szczęśliwi Ci,którzy zaczęli inwestować w dobre generyki kilka lat temu :)
  6. Hej Jest jeszcze ktoś na forum,kto inwestuje w domeny internetowe ? Chętnie wymienię się spostrzeżeniami :)
  7. Sprzedałbym domeny poprzez Waszą platformę,ale jakoś nie wierzę w obecność KK na tej platformie :)
  8. Te logotypy za 70 zł są straszne .Żaden szanujący się grafik,który ma bogate portfolio nie sprzedawałby logotypów za 70 zł . Jak dla mnie porażka.
  9. Jak nie napiszesz w jakiej branży działasz ciężko coś będzie doradzić .
  10. Nie ma to jak spamik za spamikiem :)
  11. Rejestrował z Was kiedyś znak towarowy ? Potrzebowałbym paru wskazówek :)
  12. Nie wiem dlaczego miałoby być dla nich to jakimś problemem .