rozacki

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rozacki

• Ranga
    Początkujący
  1. To zależy od regulaminu beneficjenta. W wielu przypadkach możesz, ale nie zawsze. Konkursów szukaj na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy, a stamtąd na stronach beneficjentów. Pozdrawiam
  2. To i ja nie będę zakładał nowego tematu. W moim mieście (Gliwice) PUP rozdysponował pieniądze na PO 6.2 KT między 3 beneficjentów. U dwóch z nich spotkałem się z odmową przyjęcia wniosku, ponieważ wnioski składać mogą tylko mężczyźni w wieku powyżej 45 roku życia natomiast kobiety w wieku powyżej 18 roku życia. Z tego co mi wiadomo to jeśli chodzi o wiek to ten program przeznaczony jest dla osób do 25 i od 45 roku życia bez względu na płeć. Czy jest to dyskryminacja czy rzeczywiście mogą tak zrobić? Pozdrawiam
  3. Witam Najtańszą formą reklamy jest witryna internetowa. I jest wiele sposobów na jej odpowiednie wypromowanie. Proponuję też przygotowanie folderów reklamowych lub ulotek jeśli masz mniejszy budżet. Z takimi możesz wybrać się na targi różnej maści zachęcając do skorzystania z oferty. Jest jeszcze system wizytówek FritzCard, ale musiałbyś sprawdzić czy ktoś tym się zajmuje w Trójmieście. Jest jeszcze kilka sposobów - niektóre tańsze - inne droższe. Wszystko zależy od budżetu i pomysłowości twojej i/lub firmy, której to zlecisz. Osobiście polecam marketing wirusowy, ale może on mieć różne przejawy. W razie czego pisz - reklamą się zajmuję =) Pozdrawiam