nustur

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O nustur

• Ranga
    Początkujący
  1. nustur

Remont

hmm no to jest zawsze jakas opcja, muszę sprawdzić, co konkretnie oni tam oferują, w każdym razie dziekuje bardzo za Twoją pomoc
  2. nustur

Remont

moi drodzy, gdzie ewentualnie moge kupic oświetlenie sufitowe LED? Bo szukam, szukam i dalej nic. Niby byl niedawno ten cały Black Friday, czy nawet Week Friday, ale i tak nie udalo mi sie niczego znalezc. Albo nie taki kolor, albo nie takie parametry, albo nie taka moc. Moze ktos z was ma u siebie takie oświetlenie sufitowe LED i bedzie w stanie coś mi doradzic?
  3. najlepiej to posprawdzac rankingi i zobaczyc, ktore biuro jest najbardziej polecane
  4. kiedys o tym myslalem, ale wlasnie. Jest jednak w tym za duzo kombinowania. I nie wiem, jak polskie urzedy sie na to zapatrują. Pewnie do konca zadowolone nie są. Czy w takiej sytuacji nie szukaja jakichs kruczkow na siłę, by tylko jakos odzyskac stracone pieniadze? Bo nie wierzę, ze wszyscy spokojnie na to patrzą
  5. a ogolnie uwazacie, ze ta fotowoltaika to rzeczywiscie jest taka dobra, jak ją reklamują wszedzie? Bo mam co do tego pewne watpliwosci. Na pierwszy rzut oka wszystko fajnie sie prezentuje. Ale. No wlasnie. Sa pewne ale. Co bedzie jak ktos zainwestuje kilkanascie tysiecy (mowie o prywatnych inweestorach) a za kilka lat panele wysiądą? Ile jest gwarancji na to wszystko? Czy jak bedzie poza okresem gwarancyjnym to trzeba bedzie od nowa placic? Przeciez to znowu bedzie kosztowało dobre kilkanaswcie tysiecy plus robocizna. W tym jest problem. Bo ja wierzę, ze to bedzie dzialalo, ze bedzie slonce pobieralo i zamienialo na prąd. Nie wiem jednak, co sie stanie, jak wydam sporo kasy z konta, a potem mi sie coś popsuje, i co wtedy? Kolejne wydatki?