ewa90ewa

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ewa90ewa

• Ranga
    Początkujący
  1. ewa90ewa

Remont

Najlepiej wybrać jakiegoś sprawdzonego producenta. Ja kupuję przeważnie od V-TAC. Masz spory wybór, ceny są spoko (przynajmniej ja nie narzekam), a jeśli chodzi o jakość lamp, to jest ona jak najbardziej w porządku
  2. A w ogóle Waszym zdaniem warto zakładać takie właśnie firmy? Które po prostu zajmują się tym zagadnieniem? Bo teraz chyba coraz więcej firm bazuje na takich elementach
  3. Nie no, tak nie można pisać, że zrobisz wszystko za pieniądze. Bo znajdzie się jakiś świr i to rzeczywiście wykorzysta. Na Twoim miejscu poszłabym do jakiejś opieki społecznej. Tak na początek. Potem do Urzędu pracy. Teraz jest przecież wiele robot, które można wykonywać nawet bez kwalifikacji
  4. Tego dokładnie nie wiem, najlepiej to się chyba zapytać jakiegoś prawnika albo radcy prawnego. Albo od razu skontaktować się ze swoim fiskusem. Bo jak oni pozwolą, to potem nikt się do takiej formy nie przyczepi. Ogólnie jednak taka działalność niezarejestrowana to wcale nie jest taka znakomita sprawa. Chyba tylko dla osób, które chcą sobie dorobić, bo ogólnie tylko niewielkie kwoty pozwalają na niezarejestrowanie działalności...