malibu

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O malibu

• Ranga
    Początkujący
  1. Otwarcie Agencji reklamowej. Witam, Od ponad roku działam w branży reklamowej, robie projekty na komputerze później je przenosze na reklamę wizualna, poligrafia, banery szyldy. Podłapałem już kilku Klientów którzy ze mną współpracują, resztę szukam sam. Moje pytanie jest, czy jeśli założę działalno: - czy będę mógł używać do pracy programów bezpłatnych które są dostępne w Internecie, nie stać mnie na nowego photoshopa czy corela za 6 tysiecy. Na tych programach działam i jestem w stanie dużo zrobić. - jakie są dokładne koszta miesięczne prowadzenia działalności nie licząc księgowości. Pozdrawiam
  2. Tak juz mniej wiecej wiem. Teraz mam tylko jedno pytanie jak to jest z sprzetem komputerowym a dokladnie chodzi mi o sam komputer ? Posiadam dobrego o wysokich parametrach laptopa ktory, by spelnial wymagania jesli chodzi o oprogramowanie, tylko nie posiadam do niego papierow bo gdzies mi sie zawieruszyly czy moge go wziasc i dopisac do dzialanosci ? czy musi to kupiony komputer na firme ? Pozdrawiam
  3. Witam Mozecie mi podrzucic link do tematu o zalozeniu firmy webdesign ? tzn. projektowaniu stron. Dokladnie mi chodzi kosztoryzm jakie oprogramowanie itp. :) Pozdrawiam i zycze milego dnia. z gory dzieki Piotrek