andzik

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O andzik

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Ostatnio na profilu byli

5859 wyświetleń profilu
  1. Wydaje mi się, że w branży finansowej można sporo pokombinować. Można np zapisać się do programów partnerkich i w swoim portalu ogłoszeniowym dodać takie pozycje np w kategoriach kredyty, pożyczki, ubezpiecznia it. Przez to po pierwsze doda się trochę treści na rozkręcenie, a po drugie można zyskać na prowizji z pp. To co prawda nie jest zarobek bezpośredni, ale jakby się w taki projekt zaangażować to możnaby było sporo zyskać. Ja niestety nie mogę w tej niszy zadziałać, bo za bardzo odbiega od moich zainteresowań, a wiadomo, że należy się angażować w projekty zgodne z zainteresowaniami ( żeby zapału szybko nie stracić :rolleyes: )
  2. Zgadzam się, że płacenie za stronę parę tysięcy to gruba przesada. Wordpress jest doskonałą platformą na stworzenie nowoczesnej i eleganckiej strony internetowej. Ja również wykonuję strony na Wordpressie. Jeżeli chodzi o grafikę to często na prawdę lepiej jest po prostu kupić sobie nowoczeny szablon niż płacić za zrobienie grafiki. Jest taniej, a efekt może być znacznie lepszy. Oczywiście posiadanie unikalnej grafiki też ma swoje zalety, ale wiąże się z większymi kosztami niż zakup szablonu. Webmaster może taki szablon zmodyfikować i strona będzie wyglądać i działać lepiej niż niejedna programowana od zera. Ja bardzo lubię tą stronę z szablonami wordpress. Są ładne i tanie :D
  3. andzik

Portale z pracą

Ja trochę zboczę z tematu. Osobiście nie używam portali z pracą, bo nie szukam stałego zatrudnienia. Jednak zastanawiam się nad stowrzeniem swojego własnego portalu z ofertami pracy. Myślę , że to może być dobry pomysł na e-biznesik. Wiem, że można bardzo łatwo i szybko "postawić" taką stronę na Wordpresie, korzystając z motywu job roller. Kwestia jest taka by znaleźć odpowiednią niszę, np praca dla budowlańców, praca dla informatyków i dobrze wypromować portal. Co o tym myślicie? Czy możecie wskazać jakąś branżę w której taki portal miałby sens i duże szanse powodzenia? Dzięki!
  4. Logo powinno zostać zaprojektowane od razu. Po piersze jest istotnym elementem w tworzeniu wizerunku firmy. Po drugie jak się to odłoży, a firma ruszy, to potem w natłoku zadań ciężko jest powrócić do tematu logo.
  5. Blog to bardzo dobry pomysł dla budowania swojego zespołu i swojej pozycji eksperckiej w tej dziedzinie. Jednak myślę, że ten konkretny blog za bardzo skupia się na samej autorce aniżeli na kosmetykach (na jednej stronie jest wiele zdjęć pani Joanny) . Obecnie najlepszym sposobem promocji kosmetyków jest, tak jak już wyżej zostało powiedzianie, pokazywanie ich w użyciu :) czyli jak najbardziej filmiki i wszelkiego rodzaju recenzje są wskazane. Ludzie szukają opinii zanim coś kupią więc taki blog powinien im tych opinii dostarczać.
  6. Stron z ogłoszeniami jest sporo i może się wydawać, że założenie takiej strony nie ma sensu i sporo kosztuje. Nic bardziej mylnego! Jeżeli postawisz na konkretną niszę internetową (np.ogłoszenia remontowe,motoryzacyjne itp)a nie na stronę typu "o wszystkim i o niczym", to możesz rozkręcić niezły biznesik na sprzedaży ogłoszeń. Jeśli zaczniesz od darmowych ogłoszeń i wypozycjonujesz serwis, to po niedługim czasie możesz zacząć pobierać pieniądze za ogłoszenia polecane bądź pakiety członkowskie, Profesjonalny serwis ogłoszeniowy nie jest trudny do wykonania (nie potrzebujesz programisty!). Można taki serwis postawić w pare godzin na platformie Word Press i z wykorzystaniem dodatku ClassiPress. Jest to bardzo rozbudowny i elastyczny skrypt. Koszt całej applikacji to $99. Jest dostępne do pobrania darmowe polskie tłumaczenie tego systemu ogłoszeniowego! Polecam!
  7. ja nie mam jeszcze doświadczenia z polskimi programami partnerskimi, ale za to dobrze mi idzie z NPC i Aweber. Mam swoją żelazną zasadę, że promuję tylko najwyższej klasy produkty, których sama na codzień używam i które dobrze znam. Działanie w angielskojęzycznym internecie jest jednak o wiele bardziej wymagające, gdyż trudniej wypozycjonować stronę, więc dodatkowo zajęłam się teraz polskimi niszami. Zobaczymi jak mi pójdzie:) Wielka szkoda, że nie mamy jeszcze serwisu typu Clickbank! moje ref linki: Niche Profit Classroom Aweber
  8. Na reklamach najlepiej zarabiają dobrze wypozycjonowane strony niszowe, które zostały stworzone właśnie po to by zarabiać. Bardzo dobrze zarabia się też na niszowych serwisach ogłoszeniowych, które serwują ogłoszenia dla konkretnej branży, np ogłoszenia remontowe, wakacyjne, itp. Jak zostało wcześniej powiedziane, pozycjonowanie jest kluczową sprawą. Jednak wcale nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na pozycjonowanie. Należy zacząć od dobrze dobranych słów kluczowych, a wtedy pozycjonowanie idzie jak po maśle.