Marika.Sz

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Marika.Sz

• Ranga
    Początkujący
  1. Można też powiedzieć, że korzysta się z usług firmy windykacyjnej i np po miesiącu od terminu zapłaty ta sprawa przechodzi tam automatycznie. To też powinno podziałać
  2. Zgadzam się, to będzie dla nich wygodna forma, zwłaszcza, jesli to ty sporządzisz propozycję umowy
  3. Chyba musisz mieć te papiery, zwłaszcza licencje oprogramowania
  4. Nie zapowiada się na to, jak na razie same złe prognozy, np ma wzrosnąć składka ZUS, a przecież już teraz jest bardzo wysoka dla małych firm
  5. Można uczyć się samemu - ściągnąć kurs z nagraniami z internetu :)
  6. Ja też korzystałam z TUV NORD, i jestem bardzo zadowolona.
  7. Tak, wiele sklepów internetowych przekształca się z czasem w sklep stacionarny lub otwiera go przy okazji internetowego, w ten sposób stopniowo zbiera się kapitał
  8. No, nie wiem, może samo napisanie nie jest trudne, ale stworzyć taki plan, który będzie mądry i się sprawdzi, to już co innego
  9. Może nie cała, ale na pewno trzeba to uporządkować. Polecam zatrudnić do tego jakąś studentkę ASP lub kakiegoś kursu graficznego - za małe pieniądze pewnie udzieli rad co do kolorystyki itd.
  10. To prawda, załuż też stronę swojej firmy na facebook
  11. W ogóle takie szkolenia są teraz bardzo popularne, można ich sporo znaleźć w internecie.
  12. Tak, w dodatku mają tam całkiem niezłe poczucie humoru :)
  13. rzeczywiście, strona o niczym moze się nie sprawdzić
  14. Tak, na zarządzaniu uczą tego wszystkiego, ale jeśli nie masz charyzmy i pomysłu, to takie studia nie wystarczą
  15. hm, niekoniecznie musi tak być, może on ma dobry pomysł, ale np nie jest specjalistą w danej dziedzinie - np dobrze, żeby szkołę języków prowadziła osoba i znająca się na językach i na zarządzaniu. Dlatego ktoś może wpaść na dobry pomysł, ale nie realizować go ze względu na małą znajomość tematu.