kludi111

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kludi111

 • Ranga
  Początkujący
 1. Kwestia co kto lubi :) U mnie zależy to od dnia, najlepiej działa na mnie chyba pójście na siłownię, fitness, mimo, że czasami wolałabym w tym czasie poleżeć w domu z książką, to po powrocie mam jeszcze więcej energii niż przed wyjściem, a przede wszystkim poprawia mi się humor, polecam! Ale oczywiście uwielbiam też spotkać się z przyjaciółmi, pójść na zakupy czy nadzwyczajnie spędzić czas w domu z najbliższymi. :)
 2. kludi111

  PIT

  Chcę wypełnić PIT przez internet, bez ściągania żadnych programów, wtyczek, czegokolwiek. Może ktoś polecić coś dobrego, jakąś fajną stronę, z której korzystał bądź ma w zamiarze skorzystać.
 3. Myślę, że umowa zawierająca klauzulę o zachowaniu poufności powinna wystarczyć.
 4. Myślę, że inwestorzy nie szukają pomysłów dla siebie, a szukają ciekawych by w nie inwestować. Myślę, że posiadając dobry pomysł na biznes, który zainteresuje anioła biznesu ma się szansę na jego pomoc. Wbrew pozorom można znaleźć na platformie konkretnego inwestora z konkretnym kapitałem. Więc wątpię w to by wchodzili na stronę i wykorzystywali pomysły przedsiębiorców szukających wsparcia finansowego.
 5. Przydałaby się jeszcze porządna porcja środków finansowych zainwestowana z głową.
 6. Nie wiem jak można prowadzić firmę bez pieczątki?
 7. Proponuje odwiedzić najbliższy UP tam dostaniesz odpowiedź ,chociaż cos mi świta,że na rybki i wszystko związane z rybołóstwem i handlem używanymi rzeczami,transportem osób,jest nie dotowane.
 8. kludi111

  Umowa zlecenie

  Co ma do tego fakt że z bratem i jeszcze studentem?
 9. W Anglii trzeba wyrobic sobie europejską kartę ubezpieczeń trwa to ok.4 dni przez internet,jest honorowana w polskich placówkach medycznych.
 10. Piszesz bez sensu.Nie masz jeszcze DG a już tata opłaca wszyskie skladki,jakie? A jak już rozpoczniesz swoją DG to tata może nosić twoje przelewy do ZUS na pocztę jak nie będzie ci się chciało.
 11. To nie będzie podwójne zwolnienie z ZUS ,skladki będą odprowadzane poniewaz bedziesz pracował na etacie.
 12. kludi111

  Niższy ZUS

  Jeśli weźmiemy pod uwagę Anglię to aby tam płacić tzw.zus i pracować w Polsce to trzeba być w Anglii zatrudnionym na co najmniej 3/4 etatu umowa na stałe a nie samozatrudnienie.
 13. kludi111

  Umowa o dzieło.

  Umowa o dzieło skutkuje tylko odprowadzeniem podatku ,nie ma obowiązku płacenia składek do ZUS.
 14. do takiego biznesu potrzebujesz osoby z kierunkowym wykształceniem może być ichtiolog.