qark

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O qark

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam Zapraszam was do sprawdzenia nowego serwisu rozrywkowego: www.0-x.pl Codziennie nowe, starannie wyselekcjowane filmy, które będą Cię bawić, wzruszać, zadziwiać i przerażać. Jeżeli szukasz rozrywki, zapewnimy ją Tobie. Zostań naszym stałym gościem. Przyjemna oprawa graficzna oraz możliwość komentowania filmów i wystawiania ocen, aż zachęca do częstych odwiedzin. Filmy na naszej stronie możesz polubić lub udostępnić na facebooku, dzięki czemu Twoi znajomi również będą mieli okazję się pośmiać:). Zapraszam. Czekamy na Ciebie
  2. Zapraszam wszystkich z lublina i okolic, których interesuje nauka gry w tenisa na kryty kort, Lublin ul Krasińskiego 11. Kryty kort, Lublin. Akademia tenisa Smecz. Zajęcia prowadzone są pod okiem licencjonowanych trenerów. Organizujemy zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci (od lat 5), młodzieży oraz dorosłych. Dysponujemy profesjonalnym wyposażeniem i sprzętem dostosowanym do nauki gry w tenisa najmłodszych dzieci. Gwarantujemy dobrą zabawę i zdobycie umiejętności pod okiem doświadczonego trenera Szczegółowe informacje na temat treningów w akademii oraz rezerwacją kortu znajdziesz pod numerem telefonu 517-275-156. Do zobaczenia na korcie…
  3. Witam, Chciałem zaprezentować, nowy serwis finansowy MamBank.pl - konto, kredyt, lokata Oprócz ofert banków, bedą gromadzone informacje ważne dla klientów instytucji finansowych. Z czasem chce zaktywizować użytkowników poprzez udostępnienie możliwości, rejestracji, dodawania komentarzy, ocen czy uczestniczenia w forum. W Polsce jest około 20 mln klientów banków, mój serwis będzie ich jednoczył, ponad podziałami. Proszę o wszelkie uwagi i opinię o pomyśle.
  4. Witam Zakres moich usług to zarówno montaż jak i naprawa, Lublin i okolice. Jeżeli jest Ci potrzebna instalacja elektryczna, instalacja odgromowa, instalacja oświetlenia, instalacja urządzeń elektrycznych odwiedź stronę Elektryk Lublin i zapoznaj się z moją ofertą. Elektryk z 30 letnim doświadczeniem, Lublin
  5. Konto w molochu bez opłat? Czy to możliwe? Przekonaj się na Konto w PKO BP za darmo Wymyśliłem rozwiązanie na problem wysokich opłat pobieranych przez największy polski Bank.
  6. Witam Zapraszam wszystkich zmotoryzowanych lublinian i odwiedzających Lublin do nowej myjni ręcznej położonej w Galeri Olimp na parterze parkingu wielopoziomowego. Używamy wyłącznie kosmetyków samochodowych firmy SONAX. Zostaw nam swoje auto w czasie zakupów. zapraszamy na stronę i do myjni. Myjnia ręczna Lublin Zapraszam
  7. Witam Chciałem zaprezentować serwis umożliwiający składanie wniosków do banków drogą internetową. Wiem że jest pełno takich stron, proszę jednak o komentarz jak moja wypada na ich tle. Czy wygląd strony budzi w was wystarczające zaufanie że bylibyście skłonni złożyć za jej pośrednictwem wniosek o konto czy kredyt? strona znajduje się pod adresem www.bankipodlupa.pl Dzięki z góry za wszystkie komentarze
  8. qark

swinkazkasa.pl

dobra uwaga Brutus, ale kliknięcie nie jest losowaniem. tak samo zorganizowane są konkursy SMS, obchodzą prawo ponieważ co XXX sms wygrywa
  9. qark

swinkazkasa.pl

Witam, mam pomysł na zarabianie na konkursach w zupełnie odmienny sposób niż przez SMS:) Wygraj 50zł na swinkazkasa.pl Skrypt stworzyłem sam w ramach nauki programowania mam możliwość jego pełnej modyfikacji. Serwis został przetestowany, również na użytkownikach innego forum. Na tą chwilę zastanawiam się czy jest sens to promować, czy wy jako właściciele przyszłych firm chcielibyście się w nim zareklamować? Konkurs nas stronie polega na tym by rozbić skarbonkę kliknięciem na nią, z jednego IP można kliknąć raz na godzinę, ale swoje szanse można zwiększyć dzięki poleceniu strony znajomym, jeżeli ktoś z nich wygra otrzymacie maila z linkiem do odbioru nagrody. Co myslicie o takim pomyśle?
  10. Przeczytałem w mambiznes ostanio artykul o zarabianiu na domenach. Kupowaniu, sprzedawaniu i zarabianiu na reklamach pod domenami gdzie nie mamy własnego serwisu. Do niedawna miałem ze 20 domen, połowa z nich wygasła bo nie opłacało mi się ich odnawiać. Po przeczytaniu tego artykulu dolaczylem do namedrive aby lepiej wykorzystac nieuzywane domeny zarabiając na reklamach wyswietlanych przez Namedrive. Kolejnym krokiem jest sprzedaż kilku posiadanych przezemnie domen. www.kochamcie.org - 2000zł www.0-x.pl - 2000zł www.kurierek.pl -2000zł www.szpieguj.net -1000zł www.0chmurki.pl 500zł www.123praca.eu 500zł Chętnych zaprszam do kontaktu qark(małpa)neostrada.pl
  11. Serwis jeszcze nie był promowany, wymaga jeszcze kilku poprawek, zwłaszcza jeżeli chodzi o grafike bo to ona głównie zadecyduje o tym cyz ktoś poda swój adres emial czy nie.
  12. Pytanie jak w temacie, czy pracując mam możliwość ubiegania się o dofinansowanie na start firmy? Gdzie należało by się zgłosić, chodzi konkretnie o Lublin.
  13. Napewno jeżeli nie masz własnych środków i masz przychody od ktorych bedziesz mogl odliczyc koszty leasingu to jest to lepsza forma. Zalezy tez od rodzaju dzialalnosci, jezeli potrzebujesz auto na 5 lat, to lepiej leasing to lepiej leasing, jak chcesz je zsotawaic to oba produkty daja taka mozliwosc pozostaje wiec wylicznie co sie bardziej oplaca twojej firmie, musisz zapytac ksiegowego o dokladne info, pracuje w banku ale leasing to nie moja branza wiem tylko co nieco o nim.
  14. Postaram sie zainteresowac kolege po kursie grafika, i moze za maly hajs cos wymienimy, a css sam poprawie. Narazie strona zostala zaprezentowana tylko tu, na niecale 100 osob ktore ja odwiedzily 2 zarejestrowaly sie wynik jak na start calkiem niezly:)
  15. Wielkie dzieki podsunales mi kilka niezlych rozwiazan. Skrypt jest zaebezpieczony, jednego losu mozna uzyc jeden raz. doatkowo losy zawieraja indywidulane kody bezpieczenstwa wiec nie ma mozliwosci wygrania bez odebrania maila, czy tez uzycia losu klikakrotnie. co do logowania uczestnikow, to raczej nie ma sensu, nie bedzie kilku konkursow na raz, a gdy jest juz nowy konkurs to klikajac w link starej wiadomosci seriws nas o tym informuje. Pozatym ndawanie hasel itp znacznie wydluzylo by czas rejesracji i zniechecilo by czesc internautów. Dla uczesników serwis ma byc jak najproszy, cala dzialalnosc uczestnika powinna sprowadzac sie do rejestracj. Narazie staram sie troche juz wypromowac seris i bede wprowadzic ostanie poprawiki. Co sadzicie o grafice strony? Czy wydaje sie wam troche zbyyt uboga?