Lika

Użytkownik
  • Zawartość

25
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Lika

• Ranga
    Początkujący
  1. Jestem prawie zdecydowana zainwestować w portal skierowany do kobiet. Chciałabym, aby w jednym miejscu kobieta mogła znaleźć wiele interesujących ją informacji i nie tylko ;) Moją inspiracją ją takie serwisy jak, np. wizaz.pl rozbudowany o kilka autorskich pomysłów. Zastanawiam się jednak czy tworzenie kolejnego portalu ma sens?! Czy da się jeszcze na takim serwisie zarobić? Co o tym sądzicie?
  2. Zapraszam do zakupu 250 sztuk, dwustronnych wizytówek w zaskakująco niskiej cenie 49 zł!! W ramach promocji jaką dla Państwa przygotowaliśmy otrzymacie również przesyłkę gratis! Promocja trwa tylko do 31.10.2012!!
  3. Każdy pomysł wymaga odpowiedniej reklamy. Obecnie dla 90% firm Internet jest jednym z głównych narzędzi. W związku z tym największy nacisk powinno się położyć na promocję biznesu w sieci! Wiadomo, że na początku ciężko z pokaźną gotówką. Jest tyle rzeczy, w które trzeba zainwestować... Może niektórzy dlatego boją się pójść "na swoje"? W niedalekim czasie powstało jednak narzędzie, które pozwala zaoszczędzić grubą kasę na usługach/produktach skierowanych do biznesu! Potrzebujesz szkolenie? Proszę bardzo - 50% mniej od ceny wyjściowej. Musisz rozreklamować stronę? Żaden problem, zapłacisz o 90% mniej. Masz spotkanie biznesowe, musisz dobrze wypaść. Wypadałoby wręczyć jakąś wizytówkę, prawda? Ha! Kupisz je za.... 10 zł - 250 sztuk!!!! I tak większość rzeczy, które są Ci niezbędne znajdziesz właśnie TAM! Szczerze polecam! Nie tylko poznaniacy w naturę mają wpisaną oszczędność :rolleyes: Ja też.
  4. Na serio chyba warto skorzystać z takiej promocji cenowej! Wydruk 250 sztuk wizytówek za 10 zł, takiej ceny chyba nie ma w całym necie!!!
  5. Promocja własnej firmy niekiedy przypomina walkę na ringu. Trzeba ciężko pracować przed konfrontacją z przeciwnikiem i być czujnym w czasie pojedynku. Wypracowywana przez lata technika i doświadczenie powodują, że stajemy się uznanymi w środowisku. Jedni chcą się z nami mierzyć inni z poważaniem traktują naszą osobę. Tak samo jest w biznesie! Każdego dnia musimy ciężko pracować, aby nasza konkurencja czuła wobec nas respekt. Najefektywniejszym sposobem na skuteczne wypromowanie firmy i pozostawienie "przeciwników" daleko z tyłu jest usługa pozycjonowania. Dzięki długim, ale skutecznym negocjacjom, z firmą Exception wynegocjowaliśmy dla Was nie lada okazję! Tylko do 30 maja macie niepowtarzalną okazję zakupić pozycjonowanie aż 5 fraz za 199 zł zamiast 6000 zł!!! Możemy zapewnić, że usługa jest pełnowartościowa a każdy klient traktowany jest z szacunkiem. Zapraszamy do zakupu!
  6. Być może nie jest to idealny wątek w temacie pomysł na biznes, ale moim zdaniem jest to ważne wydarzenie dla przedsiębiorców z branży IT. Google co roku organizuje konferencje poświęconą ich produktom. Mówią rzeczy, które są istotne w celu promocji firmy. Zachęcam do bardziej szczegółowych informacji na blogu!
  7. Jeśli jeszcze nie dostosowałeś wyglądu swojego profilu zgodnie z nową osią czasu zajrzyj na naszą stronę!
  8. U nas znajdzie Pan w korzystnych cenach materiały reklamowe. Polecam!
  9. Widzieliście co nowego na B2B Deal? :) Mamy dla Was blisko 60 promocyjnych ofert!
  10. Wejdź na www.b2bdeal.pl i zakup logo w niewiarygodnie niskiej cenie! Dodatkowo znajdziesz również niezbędne narzędzia do rozpoczęcia swojej działalności w sieci! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.
  11. Jeśli nie wiesz na czym dokładnie polega nowa zmiana na Facebooku, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.
  12. 30 marca nasze profile na Facebooku zmienią swój wygląd. Jedni się na to godzą, inni muszą się do tego przekonać. Oprócz naszych prywatnych kont, zmienią się również te firmowe. Jak go dostosować do nowych realiów? Jeśli nie masz na to pomysłu, czasu ani chęci zapoznaj się z naszą ofertą dostosowania FanPage'a za 19 zł do nowej osi czasu! Zapraszamy :)
  13. Lika

Kontrowersyjny ZUS

Szczerze zachęcam do przeczytania tego artykułu. Jest dość długi, ale baaardzo ciekawy! Jestem w szoku po przeczytaniu niektórych informacji... Jak można wydać ponad 3 mld zł na jakiś tam system??? Ręce mi opadły. Zresztą sami poczytajcie.
  14. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszym najnowszym artykułem. Postanowiliśmy poruszyć wątek negocjacji. Jesteśmy przekonani, że ta część rozmów biznesowych sprawia nam największą trudność gdy w grę wchodzą emocje. Mamy ogromną nadzieję, że nasze sugestie zawarte w materiale będą pomocne w zmaganiach na arenie biznesowej :)
  15. Szanowny Panie. Jeśli nie lubi Pan czytać spamerskich tematów (według Pana opinii) to po co Pan traci na nie swój cenny czas? :) Proszę moje wpisy najzwyczajniej w świecie ignorować. Być może to, co dla Pana jest bezużyteczne, okropne i tandetne innym się przyda i będą z tych okazji zadowoleni! Pozdrawiam i życzę przyjemności.