Oliwia

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Oliwia

• Ranga
    Początkujący
  1. ja od razu przeszłam na nowy wygląd, jak tylko pojawiła się taka możliwość, a swoje foto w tle zmieniałam już kilka razy :D co do fanpejdży firm to warto w nie zainwestować, toż to teraz ich wizytówka w wirtualnym świecie :)
  2. tak się zastanawiam nad tą nową osią czasu. z jednej strony słyszę wszedzie głosy niezadowolenia, że nieczytelne itp. ja uważam, nowa wersja takiego fanpage jest bardzo dla firm, warto jako zdjęcie w tle umieścić grafikę firmy. sprawi to, ze od razu będzie ona mega widoczna dla każdego kto nań wejdzie... no i łatwiej bedzie obczaić co dzieje się w życiu firmy... jesli ktos bylby zainteresowany, to na b2b deal jest oferta bezbolesnego przejscia na nowego fanpejdza :))
  3. tak się zastanawiam, czy oprócz tradycyjnych form promocji, jakichs ulotek, marketingu szeptanego warto stworzyć sobie profesjonalny profil na facebooku?? z jednej strony wszystko odbywa się dziś w sieci, więc może warto zareklamować swoją firmę w ten sposób? ludzie z nudów robią różne rzeczy, więc może zechcą przy okazji podnieść popularność firmy?? ;)
  4. jeśli chodzi o promocję w sieci to polecam banner flash. masz pewność, że każdy go zobaczy, dotrzesz do odpowiednich klientów no i kto wie, może wszystko już będzie "z górki" :) branża, na którą postawiłeś jest specyficzna, no ale czemu nie spróbować. Zauważyłam, że co jakiś w serwisach zakupów grupowych są takie promocje. aktualnie jest akurat na b2bdeal.pl
  5. Każdego motywuje coś innego, dla jednych może być to poranny sex przed pracą, a dla innych wyjazd integracyjny czy też premia pieniężna. Ja akurat miałam okazje być na takim wyjeździe i baaaaardzo miło wspominam tam spędzony czas :D
  6. ja ostatnio na Wildzie mijałam samochód z taką magnetyczną naklejką. W porównaniu do zwykłych naklejek wygląda to bardzo fajnie. Nie ma żadnych bąbelków z powietrzem, a ją samą można nakleić wedle uznania i jak się ma kaprys to przyczepić inaczej :)
  7. znalazłam dziś na b2bdeal ofertę dot. kampanii na FB, Facebook Ads. zastanawiam się czy z niej skorzystać, czy taka reklama jest w ogóle skuteczna? nie jest to wysoka cena, więc chyba warto spróbować, nawet tak na próbę... tak mi się przynajmniej wydaje...
  8. Ostatnio na portalu b2bdeal.pl znalazłam mega ofertę! W atrakcyjnej cenie można wziąć udział w konferencji z udziałem Bodo Schafera. Zamiast prawie 4 tys, płaci się 1500 zł. Dla zainteresowanych link: http://b2bdeal.pl/oferta/423/1500-zl-zamia...-horyzonty.html Dla wszystkich zainteresowanych finansami jak znalazł :)
  9. Ja się ostatnio zastanawiam czy się u nich nie wystawić. Przysłali mi swoją ofertę i to, co mi wpadło w oko to większa liczba sposobów na promocję. Z tego co pamiętam, mogą napisać artykuł, wyróżnić ofertę w danej kategorii czy wysłać ponownie w mailingu. Fajnie!
  10. zgadzam się. popieram wystawianie swoich ofert na tego typu serwisach. sama skorzystałam z b2b deal łapiąc fajne okazje. i co najważniejsze - obyło się bez żadnych wpadek. gorąco polecam!!