Sammy

Użytkownik
  • Zawartość

34
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Sammy

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

7021 wyświetleń profilu
  1. Orientujecie się ile kosztuje kurs maklerski? Czy potem trzeba płacić dodatkowo za egzamin?
  2. Od niedawna można dodawać swoje start-upy do katalogu nowatorskich pomysłów na stronie http://ebiznespolska.pl/startupy/.
  3. Ja bym polecił BePrint. Tu jest ciekawa, i wydaje się, że niewymuszona marketingową paplaniną opinia na ich temat: http://opinieprzykawusi.pl/?p=742 :)
  4. No właśnie - zastanawiamy się czy wizytówka to reklama, i jeśli tak, to czy dobra. No a wizytówka na szablonie? Np. ta stąd (tutaj)? Według mnie źle to nie wygląda, ale jeśli ma to być jakaś reklama, to chyba powinna być oryginalna...?
  5. moi rodzice zawsze kupowali mi sprzęt sportowy. po jakimś czasie, jakoś w liceum, ząłożyłem w piwnicy siłownię. dla znajomków była po 1 zł/h a dla nieznajomków 2/h, to były czasy!
  6. Może rzeczywiście jest tak, ze wsyztsko zależy od ludzi i ich nastaiwenia, potrzeb, portfela. Ja tylko mówie to co na swoim podwórku zauważam.
  7. Też tak sądzę. Ale mam znajomych. Prowadzą sklepik od 6 lat. Wszytsko było ok, dopóki nie wybudowano biedry. miasteczko niecałe 6 tys. mieszkańców i ludzie lecą, bo dla nich to nowość. No i tanio, bo pracy nie ma. Omijają sklepik szerokim łukiem, bo bułki są o 5 gr tańsze w biedrze. Oczywiście sklep ma stałych klientów, ale w zwiazku z tym, że inni wolą dyskont, musiał zmniejszyć ilość towarów i przez to powoli traci też tych stałych. Może też jest tak, ze wszytsko zalezy od ludzi. Ja rownież wolę kupić na targu kilo pomidorów, bo sa smaczne, a nie trzy, z ktorych leje się woda, ale niektórzy wcale tak nie myslą, szczegónie, jeśli naprawdę liczą się z kazdym groszem.... Zrestzą - ile zarobisz na pomidorach. Całe nic. Chodzi o calość a nie jeden towar.
  8. Najgorsze jest to, że małe sklepiki upadają. Z roku na rok osiedlowe sklepy spożywcze mają się coraz gorzej. A dlaczego? Bo władze miast, zamiast inwestować w biznes lokalny, wolą wydać pozwolenia dla biedronek, kauflandów, lidlów i innych dyskontów, oferujacych tanie,a le często beznadziejnej jakości produkty. a ludzie, szczególnie z małych miejscowości, nie potrafią odróżnić dyskontu od galerii handlowej i po mleko biegną do dyskontu, żeby sobie wózkiem pojeździć i 5 gr mniej zapłacić. Zresztą nie ma się też co ludziom dziwić bo bieda wszędzie.... :(
  9. Wydaje mi się, że sklep jest dobrym rozwiązaniem. Odpada ci już wynajem powierzchni pod sklep. Wiele rzeczy można załatwiać tylko przez internet.
  10. Znalazłem ofertę prenumeraty Dziennika Gazety Prawnej. Według mnie opłaca się, jeśli ktoś interesuje się zagadnieniami związanymi z prowadzeniem biznesu. Tym bardziej, że można teraz skorzystać z tańszej opcji e-prenumeraty :)
  11. Żona tego Pana - Kim Kiyosaki - też nieźle pisze, dla kobiet. Poczytajcie "Bogata kobietę" - żona czytała i się jej nieźle odmieniło. Chce zakładać firmę :) Sam też wzialem się za tę lekturę, jak dla mnie to właśnei to takie dla kobiet, z różnymi anegdotkami itp. ale w sumie dobrze się czyta i daje bardzo obrazowe przykłady
  12. Jasne, a potem nie będzie to to łapać tuszu albo rozłazić się pod naciskiem. Lepiej zapłacic i mieć pewność, albo przynajmniej możliwość reklamacji.
  13. Zależy jak dana firma funkcjonuje. Jeśli idą "na masę", oby mieć klinetów, to ja bym im podziękował.
  14. Też się zastanawiam nad rozwiązaniami online. Jak zwykle codziennie otrzymuję sporo zapytań ofertowych i dziś dostałem już ofertę CRM online inFirma.pl. Może się skuszę, zobaczę.
  15. Oś czasu to według mnie dziwne posunięcie Facebooka. Ten niebieski szpitalny kolor...