pisii35

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pisii35

• Ranga
    Początkujący
  1. też polecam inne formy uzyskania kapitału niż pożyczka .. Może Anioły Biznesu, wspólnik?rozejrzyj się troszkę - jest sporo możliwości.
  2. i sprawdź jeszcze na stronach marszałka wojewódzkiego - część programów jest właśnie tam realizowana.
  3. Będzie więc takim figurantem, który troszkę jednak w temacie będzie się orientował.... :)
  4. i gdzieś się ukazał ten artykuł? Bo jakoś nic mi sie nie znalazło... Ale może kiepsko szukam.... :-P
  5. nie ufam stronom, które próbuje blokowac mój firewall....
  6. Do wspomnianych kierunków należałoby dodać elektronikę i grafikę. No i wszelkie medyczne kierunki - po nich też praca będzie zapewniona. Nie znam żadnego niepracującego abslowenta medycyny.
  7. cześto w miastach powiatowych np przy mops lub caritas są darmowe dyżury radców prawnych, może tak spróbujcie. Wprawdzie nieccodziennie mają dużury, ale warto zorientować się w temacie. Proponuję sprawdzić dokładnie stronę swojego Urzędu Miasta.
  8. wygląda dosyć interesująco, ale trzeba jeszcze przyjrzeć się szczegółom.
  9. Nic oryginalnego nie napiszę - przede wszystkim Jobs, głównie za upór w działaniu i innowacyjność. A na polskim podwórku chyba nie mam takiego jednego idola....
  10. Zdecydowanie bardziej opłaca sie wynająć firmę świadczącą usługi księgowe. Najlepszą opcją jest popytanie znajomych - sprawdzony i dobry księgowy to podstawa dobrego biznesu!
  11. Owszem rośnie skala protestów, ale myślę, że już tak duży szum wokół tego tematu się zrobił, że temat nie zostanie zamieciony pod dywan.
  12. i jak biznes- rozpocząłeś już działalność? ja też nie do końca widzę tę kafejkę internetową, bo trend jest raczej odwrotny tzn. znane mi kafejki raczej sie zamykają ale życzę powodzenia!
  13. no to i ja się przywitam! A więc dzień dobry wszystkim! :)