alen

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O alen

 • Ranga
  Początkujący
 1. No reklama dużo kosztuje, mieć taką własną agencję reklamową i czerpać z niej niezłe zyski. Teraz agencja potrafi już wszystko, ma w swoich szeregach, pozycjonerów, programistów, grafików i ludzi od czarne roboty czyli roznoszenia tego co zrobili do ludu.
 2. Dlatego nie ma co ufać kursom napisanym przez ludzi, którym zależy tylko na kasie a nie podzieleniu się wiedzą z innymi. Ale takie to już są prawa internetu, zrobić wszystko żeby sprzedać, a my często kupujemy tego zonka w worku.
 3. Bez książek nie dojedziesz nigdzie, sam od tak się niczego nie nauczysz.
 4. Oj byś się zdziwił jaki Ziutek może mieć czasami problem jak ktoś go zastrasza a ten w niewiedzy co zrobić z tym płaci niezły haracz.
 5. Ja tam jakby miał syna w wieku 17 lat to bym mu zaproponował żeby zainwestował w program INKUBATOR.
 6. ludzie mówicie, że Sex Shop inni niż internetowy nie ma szans przetrwania, ale wróćcie do tematu "Internetowy SexShop" o nic innego się nie pytał autor. Myślę. że sex shop to jest niezła kasa, tylko zebrać na początek odpowiedni kapitał, rozreklamować się i jazda.
 7. Nie jest to opłacalny interes, no ale jeżeli to kogoś kręci no to czemu by nie miał otworzyć takiego stoiska z watą cukrową.
 8. Czytałem kiedyś w internecie na innym z forów biznesowych, że kapitał początkowy na otworzenie nawet takiej budki z fast-foodem powinien być równy 50 000 tyś, no i mógłby być wyższy. Dlatego ja sam bym się nie wziął za otwarcie takiego interesu. Mimo tego, że 2 wyjście jest obiecujące.
 9. alen

  e-firma

  Jakie trzeba spełniać warunki żeby otworzyć taką e-firmę ?