brico

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O brico

• Ranga
    Początkujący
  1. brico

Co na stres?

zdecydowanie tańszym rozwiązaniem na początek jest zastosowanie suplementów z apteki. Chociażby nervomixu, który ma za zadanie wyciszyć. Jest wersja control, na sen, forte, dla rzucających palenie.
  2. duża rotacja pracowników jest w takich firmach. Trzeba też kontrolować jakość.
  3. są zapewne pewne wymogi w zależności od branży. Nie wiem czy wiecie ale firma levi's w USA dawno temu zaczynała właśnie od produkcji odziezy roboczej. Dzisiejsze jeansy to właśnie dawna odzież robocza.
  4. kredyty znów są atrakcyjne, ale nie oznacza to że jest to dobry biznes. Może jak ma się kilka mieszkań to tak.
  5. mam taką jedną uwagę, ponieważ agencja interaktywna w przypadku tworzenia stron internetowych to zdecydowanie za mało. Raczej zakres usług takiej agencji jest o wiele większy więc taka nazwa będzie wprowadzać klientów w błąd. Tu masz pierwszą lepszą ofertę takiej agencji interaktywnej. Jak widzisz jest tam sporo usług związanych z reklamą i promocją.
  6. Konsolidacja nie do konca zwieksza płynność kredytową. Głównie w konsolidacji chodzi, aby zmniejszyć zadłużenie płynące z narastających odsetek. Czesto przy niekorzystnych kredytach odsetki narastają w sposób błyskawiczny. Kredyt konsolidacyjny też jest różny w każdym banku, na różnych warunkach. Warto porównać sobie ofert w Idea Expert czy coś. Problem może być w przypadku gdy konsolidacją interesujemy sie w momencie, gdy długi są już przeterminowane.
  7. Tu ciekawa oferta - https://ideaexpert.pl/dla-ciebie/kredyt-hip...nowe-mieszkanie Chyba że łapiesz się na MDM to też by się z pewnością coś znalazło ciekawego.
  8. no z reguły biura nieruchomości liczą sobie dodatkowe kwoty za obsługę. Więc trzeba się w znacznym stopniu podzielić zyskiem z wynajmu.
  9. Głównym plusem jest oszczędność czasu. Założenie jest takie by wszystko odbywało się automatycznie. A jak kończysz wynajmować jednej osobie dane mieszkanie powinno trafić ponownie do puli lokali na wynajem.
  10. Najlepiej się sprofilować pod konkretny asortyment czy tematykę. Coś podobnego zrobił Rozlicz Wynajem z tym że dają coś więcej niż tablice ogłoszeniową - http://porady.domiporta.pl/poradnik/1,1269...ruchomosci.html
  11. Wiesz... mając nawet jeden wynajem masz trochę z tym roboty. A więc zawsze jest sens takich rozwiązań, nawet przy małej skali działalności. Coś o tym wiem.
  12. mam znajomego co ma mobilną myjnię parową i jakoś mu się kręci. Biznes trochę sezonowy więc np. pod koniec roku sporo roboty i na wiosnę.
  13. odnośnie profesjonalnego wynajmu - jest taka aplikacja dla zarządzających nieruchomościami. "Rozlicz wynajem" się nazywa.
  14. Kiedyś chodziłem do Speak Upa. Całkiem dobre efekty, udało się ukończyć kilka poziomów, potem zdać FCE.
  15. nie wiem ale mnie się wydaje że jest sens. Obejrzyj 2 filmiki zrobione przez Barometr Zaangażowania: Poprawa jakości pracy Jak zaangażowanie wpływa na rezultaty biznesowe: