daknez

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O daknez

• Ranga
    Początkujący
  1. Lokalni sklepikarze mogą i walczą z takimi gigantami. Jak? Nie za pomocą ceny. Ich kartą przetargową jest jakość ich produktów. Na przykładzie pomidora- te z sieciówek są nieporównywalnie gorsze niż te od lokalnych sprzedawców. Moim zdaniem jakość to jedyna szansa małych sklepów na to żeby utrzymać się na rynku.
  2. Jako dzieciak zbierałem puszki i też je sprzedawałem, wyprowadzałem psy sąsiadów i sprzedawałem wygrane pokemony innym dzieciakom ;)
  3. Ja sam nie wierzę w przesądy, szczęście itp. To co wypracujesz, zaprocentuje i dostaniesz to, na co zasługujesz, nie więcej, nie mniej.
  4. Wydaje mi się, że tego typu wydania są wygodniejsze i ludzie nie czytają ich na laptopach itp, a na tabletach. O wiele przystępniejsza forma gazety :)
  5. Moim zdaniem najlepszym sposobem na naukę dowolnego języka jest mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie. Stąd wybrałbym metodę Callana. Z kolei jeśli ktoś bazuje na materiałach i woli uczyć się na sucho jest sporo serwisów internetowych oferujących kursy angielskiego online w niskich cenach ;)
  6. To jest bardzo tanio i jeżeli to jest sztywna rama dla wszystkich, to ja od razu dziękuję takim specjalistom. Każda firma działa inaczej, jedna potrzebuje więcej słów kluczowych, inna mniej, to nie tylko zależy od wielkości- profesjonaliści to wiedzą i są świadomi, że dobre pozycjonowanie jest kosztowne, ale również niezwykle przydatne w dobie Internetu.
  7. Dokładnie, wszyscy szukają łatwego, szybkiego i najlepiej dużego zarobku, a takich nie ma. Przez Internet da się zarabiać, ale nie przez takie serwisy.
  8. No przecież oprócz książek stworzył Cashflow 101 i 202. Swoją drogą polecam je każdemu. Może książki Roberta otwierają oczy, ale trzeba pamiętać na jakim rynku Kiyosaki opiera ich treść- amerykańskim. U nas, niestety jest trochę inaczej i warto brać poprawkę na niektóre hasła. Natomiast, sama treść, dobrze wykorzystana może przynieść zadziwiające efekty na prawdę szybko. :)
  9. daknez

Filmowy.pl

Zobaczymy jak sobie poradzicie z konkurencją. Jeśli podołacie z pozycjonowaniem powinno być dobrze, bo widać, że serwis dopracowany. Powodzenia! :)
  10. W Polsce funkcjonuje wiele bractw, kół rycerskich. Myślę, że jako taki popyt na broń białą znajdzie się. Jak nie u tych zapaleńców to u kolekcjonerów- jeden warunek, broń musi być wykonana z dobrego materiału i musi być dobrze wykończona.
  11. Opisz trochę projekt. Może ktoś się skusi Ci pomóc. Na stronie też za dużo info nie znalazłem, walnij dobry opis ;)
  12. Można też dorabiać bawiąc się w amplyfying internetowy albo zakładając strony internetowe, pozycjonując je i następnie sprzedając :)
  13. Aj, 1 milion przeznaczyłbym na mieszkanie, auto i inne bajery. Pozostałą sumę zainwestowałbym w fundusze i żył jako bogaty rejent :)
  14. Oprocentowanie takiej lokaty jest niskie, dodatkowo: do wyboru masz dwie transze: 300zł lub 600zł. Da się na tym mądrze zarobić lokując na odpowiednich funduszach.
  15. Nie, moim zdaniem wizytówka nie jest reklamą. To po prostu świetny akcent dla Ciebie i Twojej firmy. Dobrze, żeby Twoi partnerzy, klienci mieli w swoim wizytowniku Twoją wizytówkę.