NarzeczonaFranka

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O NarzeczonaFranka

• Ranga
    Początkujący
  1. A najlepsz ejest to, że UEFA nie musi jakiejś ogromnej cześci podatku odprowadzić do naszego Skarbu Państwa. To jest impreza dla burżujów i tylko oni na tym zarobią... Taka jest niestety prawda. Słyszeliście, że żaden wolontariusz nie może udzielać bez zgody UEFA wywiadu? Nie może nawet pwoiedzieć, dlaczego chciał zostać wolontariuszem, nic! Po przykrywką sportu robi się niezle interesy. Nie liczy sie pilka tylko, na czym dookoła niej można zarobić. I taka jest niestety smutna prawda. Czemu np. z siatkówka tak nie jest, albo z hokejem?
  2. A ja z BePrint.pl. Kupilam ich wizytówki na b2b deal i mają byc na środę :D
  3. Pamietajcie, że jeśli działacie w sektorze b2b to raczej fanpage nie będzie potrezbny
  4. Po co zaraz posłem. Lepiej radnym. Tez nic nie robisz, z domu wyjeżdżać na długo nie musisz, za każde posiedzenie dostajesz nieopodatkowane nawet 1200 zł (zależy od regionu), a posiedzeń moze być nawet 4 w miesiącu. To jest dopiero zycie !
  5. Sprzedawanie butelek z domu, w szkole kart z chipsów (nie było wymieniania się), jako nastolatka sprzątałam raz na miesiąc domy znajomych moich rodziców - niezła kasa z tego była. Z pięć domków do wsyprzątania - nauczyłam się ze żadna praca nie hańbi i że żeby zarobić dobre pieniadze, trzeba pracować. Nigdy nie narzekaliśmy na brak kasy w domu, ale taka praca daje dużą naukę. Dziekuję więc za to moim rodzicom. Potem z chłopakiem, teraz mężem, kupowaliśmy stare rowery, naprawialiśmy i sprzedawaliśmy. Ja już się tym nie zajmuje, ale mąż prowadzi sklep rowerowy. Ja będę kombinować ze swoiją firmą. Szukam dobrego pomysłu na biznesplan :)
  6. Podobno jak w nowy rok pierwszą osobą, która złoży przedsiębiorcy życzenia jest mężczyzna, to będzie szczęście, jak kobieta, to można się zwijać!
  7. Mozna tez poczytac na miejscu w empiku, a od czytania na komputerze bolą oczy.
  8. Podczas porannych wycieczek po internecie i sprawdzeniu poczty, natknęłam się na coś ciekawego - pozycjonowanie, roczne, i to za 199 zł. Zapraszam do dyskusji :)
  9. No ale w szkoleniu udział moze chyba wziać każdy, a potem, jak zoabczy, że mu sie to nie podoba, to po prostu nie inwestowac i już
  10. Każdy, kto zakłada firmę, potrzebuje czasem wsparcia prawnika. Uslugi te nie są z reguły najtańsze, a z drugiej strony poradzenie sobie z niektórymi kwestiami prawnymi zabiera dużo czasu i energii. Jak lepeij znaleźć specjalistę-prawnika - z polecenia czy poszukać samemu w Inetrnecie?
  11. Chyba 70. Jest w czym wybierać, nie powiem.
  12. samemu też można sobie zrobić pieczątkę - wystarczy saszetka polimerowa i dobre naświetlenie :)
  13. Biznesowe przesądy - niby nikt nie wierzy ale trzy kroki w tym po przebiegnięciu czarnego kota są obowiązkowe. Jakie przesądy poruszają przedsiębiorców? Polecam artykuł z jednego bloga :)
  14. Oś czasu niektórych wkurza, więc oferta jak najbardziej na czasie :)