drzewko

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O drzewko

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, Podejmę współpracę z chętną osobą do pozyskiwania nowych klientów i umawiania spotkań. Praca zdalna, przez telefon - możliwa z każdego miejsca - liczy się efekt. Najchętniej osoby z doświadczeniem - kontaktami - bazą klientów. Płatność za umówione spotkanie. Zapraszam do kontaktu, Piotr Drzewiński 504 967 966 drzewinski.piotr1@gmail.com
  2. Witam serdecznie, Podejmę współpracę z osobą posiadającą swój portfel klientów. Zajmuję się generowaniem oszczędności firmom z kosztów energii elektrycznej. (firma ENEA - znana marka) Oferuję uczciwy podział wynagrodzenia za podpisaną umowę z polecenia (50/50) Zależy mi na nawiązaniu dłuższej owocnej współpracy - sprawdź, a się przekonasz. Zapraszam do kontaktu Piotr Drzewiński 504 967 966 drzewinski.piotr1@ gmail.com
  3. Witam serdecznie, Zapraszam właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw do kontaktu. Oferuję obniżenie rachunków i kosztów energii elektrycznej w Państwa firmie (NAWET TO 25%) oraz współpracę z liderem rynku - firmą ENEA S.A Gwarantujemy atrakcyjną i stałą cenę przez cały okres trwania umowy. Wypełnij formularz kontaktowy - poznasz ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy (to nic nie kosztuje) https://docs.google.com/forms/d/15LUfQTx0J_...3a5y2E/viewform Piotr Drzewiński 504 967 966 drzewinski.piotr1@ gmail.com
  4. Witam serdecznie, Zapraszam właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw do kontaktu. Oferuję obniżenie rachunków i kosztów energii elektrycznej w Państwa firmie (NAWET TO 25%) oraz współpracę z liderem rynku - firmą ENEA S.A Gwarantuję atrakcyjną i stałą cenę przez cały okres trwania umowy. Wypełnij formularz kontaktowy - poznasz ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy https://docs.google.com/forms/d/15LUfQTx0J_...3a5y2E/viewform Piotr Drzewiński 504 967 966 drzewinski.piotr1@ gmail.com
  5. Witam, mieszkam na osiedlu, ok 40 bloków, obok buduje się kolejne. Sklepów spożywczych w pobliżu BRAK - 900m 'zielony sklep' - nic konkretnego, brzydki i ceny kosmiczne. dalej 1,5km drugi mały spożywczak, trochę lepszy. Dalej tylko 4km centrum handlowe - tam carrefour, blisko lidl. 9km od osiedla jest giełda spożywcza. Ciekawa jest opcja otworzenia e-sklepu spożywczego z dostawą do domu. Myślałem o stacjonarnym, ale w inwestycji nie było przewidzianych lokali komercyjnych. Korzystając z lokalizacji giełdy, można by spróbować ominąć procedury z lokalem i sanepidem - spróbować robić to w takiej formie, że przykładowo : 1.każdego dnia do godz. 00:00 zbierane są zamówienia, 2.rano wyjazd na giełdę, kupno wszystkich zamówionych towarów i kompletowanie paczek, 3. rozwożenie na umówione 'orientacyjne' terminy. w miarę rozwoju i stabilizacji doszły by zakupy na 'zaraz' forma zapłaty - przedpłata na konto, ew przy odbiorze gotówka. Koszty takiej inwestycji to DG, busik, struktura internetowa sklepu, ew. kasa fiskalna. Co sądzicie? :)
  6. Witam, narodził się w mojej głowie pewien pomysł. Mieszkam na osiedlu ok. 40 bloków, jednak najbliższy sklep jest oddalony o 1km, następny 4km. Dodatkowo są to sklepy kiepskiej jakości. Będąc w Anglii byłem w sklepie Argos, gdzie towaru nie ma na półkach, tylko w magazynie, a na sklepie mamy tylko gruby katalog dostępych produktów. Na karteczkę wpisujemy nr katalogowy pożądanego produktu i jest on nam wynoszony przez pracownika. Mój pomysł to przeniesienie tej formy na sklep spożywczy. Otóż wchodzimy do takiego sklepu, jedyne co widzimy to żywność świeża, którą oczywiście przed kupnem musimy ocenić, jednak reszta produktów pakowanych jest na zapleczu ułożona i ponumerowana. Byłby dostępny katalog tychże produktów, który bezpłatnie dostarczany byłby do skrzynek mieszkańców osiedla. Tak jak w Argosie, przeglądamy katalog, wypełniamy karteczkę i przekazujemy pracownikowi, który na zapleczu kompletuje zamówienie i przynosi gotowe zakupy. Jest to kłębek myśli, jednak chętnie zobaczę opinie na temat tego pomysłu :) zapraszam do dyskusji
  7. Witam, mam pomysł na biznes, którym chciałbym dorabiać w wolne dni Mianowicie chodzi o sprzedaż kawy przechodniom z małego wózka, który pewnie musiałbym zakupić. Głównie ruchliwe miejsca w centrum miasta, przy przystankach. Widzę to tak - termos z espresso, termos ze spienionym mlekiem i syrop smakowy, cukier, kubeczki, wieczka Kawa 300ml - 3.49zł, do tego możliwość zakupu jakiegoś ciastka, bułeczki - ewentualnie zimne napoje Jak tego typu biznes wygląda z perspektywy prawnej ? Co powinienem zrobić/wiedzieć, zanim ruszę sprzedawać kafki ? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
  8. Witam, czy chcąc ze znajomym otworzyć DG w spółce, możemy starać się o dwie osobne dotacje z PUP ? Czy tylko jeden z nas może dostać dotację? Czy może dotacja jest przyznawana na DG a nie na otwierających ? proszę o odpowiedź i pozdrawiam ;-)
  9. ok, rozumiem. teraz moje drugie pytanie - franczyza, czy otwierać na własną rękę?
  10. Witam forumowiczów, zainteresował mnie pomysł na biznes jakim jest mobilna myjnia parowa. Jest to ciekawa alternatywa dla myjni wodnych czy tunelowych. Mieszkam w 15tys mieście na wschodzie Polski. Jest tu jedna myjnia tunelowa(rzadko używana), 3-stanowiska myjni bezdotykowej wodnej(częściej używana) oraz jedna myjka na stacji paliw (również rzadko używana). W mieście jest bardzo dużo samochodów i czasem widzę kolejki w myjniach. Jest tutaj spore osiedle domów jednorodzinnych. Zaletą myjni parowej jest między innymi jej mobilność, więc mógłbym sprzedawać swoje usługi w każdym miejscu. Kolejną zaletą jest brak ścieków - podłoże pod samochodem jest suche. Nie potrzeba więc żadnych zezwoleń. Jak sprawdziłem, w porównaniu do reszty kraju, na wschodzie występuje deficyt tego typu usługi. Mam dwie opcje, albo próbować tu na wschodzie, lub od razu walić do Warszawy, gdzie chcę studiować, również gdzie jest większa konkurencja. Jak wygląda cała sprawa: http://www.steamartmobile.pl/?gclid=CKjbr7...CFcjO3wod5l1cAg http://www.greensteam.pl/ http://www.7car.pl/ http://www.ecomyjnie.pl/ Zapraszam do dyskusji ;-)