smartdark

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O smartdark

• Ranga
    Początkujący
  1. Dzięki za odpowiedź! A może ktoś z innych forumowiczów zna jakiegoś prostego, polskiego CRM?
  2. Przez weekend przeklikałem ten CRM Zoho. Przyznam że nie jest do dla mnie dobre rozwiązanie. System jest dla mnie zbyt skomplikowany. Nie jest prosty. Ja szukam bardziej czegoś prostszego. Nie chce mieć funkcjo które są mi niepotrzebne. Znasz może coś polskiego ? Jakiś prosty CRM po prostu? Ja mam małą firmę usługową i zatrudniam trzech ludzi. To co mi poleciłeś jest dla wiekszych firm. Ale widać że system profesjonalnie przygotowany.
  3. Pytałem pytałem i nie dostałem odpowiedzi. Planuje w swojej niewielkiej firmie wdrożyć CRM. Czy może ktoś z forumowiczów ma doświadczenie w korzystaniu z CRM? warto za to płacić? Co warto brać pod uwagę przy wyborze?
  4. Jeśli często spotykasz się z klientami, wizytówka jest konieczna. Jeśli nie, nie marnuj pieniędzy.
  5. Zapłać konkretnej firmie i problem z głowy. Konkretnej tzn. takiej która nie nabije Cię w butelkę za 300 czy 500 zł. Taka dziadowizna tylko pogorszy twoje funkcjonowanie. Jak nie masz kasy poczekaj i zainwestuj więcej środków w stronę www. Powierz jej wykonanie sprawdzonej firmie która ma się czym chwalić w portfolio. Umów się na spotkanie w biurze firmy i zobacz jak pracownicy / właściciele z tobą rozmawiają, wyglądają, etc. Szczególiki dużo mówią o ludziach. Aaa i lepiej nie pakować się w interesy z grafikami pracującymi w domu :-) Znam to z autopsji.
  6. FC_pl, jak tak prowadzisz fanpage jak udzielasz się na forum, to gratuluję wszystkim korzystającym z Twojej promocji :-) A kupujesz może lajki na alledrogo?
  7. Nie wolno spoczywać na laurach bo potem się pracuje tylko na ZUS.