radzikddch

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O radzikddch

• Ranga
    Początkujący
  1. Dzien dobry Chciałbym z kolegą założyć klub muzyczny (przejąć i troszkę odświeżyć lokal ) ale ok 20 tyś na pewno nie wystarczy na początek . Dlatego chciałbym aby dwa podmioty gospodarcze działały w jednym lokalu. Jedna osoba działa jako klub muzyczny a druga jako bar Czy jest to możliwe aby dwa podmioty działały w jednym lokalu ?? Teraz przechodzę do najważniejszej części , a mianowicie chodzi oto, ze: W 4 (jak się nie mylę) podpunkcie wniosku trzeba podać wykształcenie, odbyte kursy itd. itp. i z tym wiąże się problem ponieważ ja i mój kolega nie posiadamy żadnego wykształcenia związanego z tym kierunkiem oraz nie odbywaliśmy kursów na podanym stanowisku, ale jesteśmy Djami i w tym zawodzie jesteśmy kilka lat (wiemy co się z czym je i jak wszystko działa) , ale nie posiadamy żadnych papierów aby przedstawić Urzędowi Pracy. Czy jest możliwość aby to jakoś obejść?? Może przedstawić pracownikom z Urzędu Skarbowego nasze: Sety , Zdjęcia i Plakaty z imprez ;) Kurcze naprawdę nie wiem jak rozwiązać ten problem... czy są szanse na otrzymanie dotacji?? Pozdrawiam serdecznie
  2. Witam mam jeszcze takie skromne pytanie: Czy jeśli chciałbym otrzymać dotacje z UP, mogę również starać się o pieniądze na start w Banku?? czy ją jakieś przeciw wskazania? Pozdrawiam Serdecznie
  3. Dziękuje za poradę :D ale nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie ;) - Czy mogę starać się o dotację jeśli lokal zapisany jest na inną osobę?? Czy wedle prawa lokal musi być w całości przypisany na mnie czyt. osobę bezrobotną. ?? - Czy mogę być współwłaścicielem lokalu?? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie :)
  4. Witam jestem tutaj nowy :-) i mam kilka pytań dotyczących Dotacji z urzędu pracy ponieważ przeszukałem mnóstwo stron i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania: 1) Od zapisania się jako bezrobotny i złożenia wniosku o dotacje z UP, ile czasu trwają procedury biurowe zanim dostaniemy pieniądze?? 2) Jeśli posiadam najem lokalu z Społdzielni mieszkaniowej, muszę mieć podpisaną umową na 12 miesięcy?? Pozdrawiam Serdecznie :-)