Lukas88

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Lukas88

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    http://pomysl-na-milion.pl
  1. Witaj, myślę że studia na kierunku ekonomia lub MBA są odpowiednie, aby mieć podstawy do pracy jako trener biznesu. Myślę, że studia psychologiczne mogłyby być również pomocne. W ich trakcie, warto już od pierwszego roku szukać praktyk i staży w różnych firmach, których działalność jest związana z Twoimi zainteresowaniami. Można znaleźć różne darmowe szkolenia dla studentów (np. z autoprezentacji), można próbować się dostać na konferencje specjalistyczne lub założyć koło naukowe na uczelni, którego działalność będzie związana ze szkoleniami lub biznesem. Mając wiedzę i doświadczenie, po studiach mógłbyś otworzyć własną działalność szkoleniową z branży biznesowej lub próbować zatrudnienia w firmach szkoleniowych. Uważam, że szkolenia to branża, która z roku na rok będzie się rozwijać (zwłaszcza e-szkolenia). Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem ;)
  2. Jakiś czas temu wpadłem na kilka pomysłów odnośnie własnej działalności. Nie miałem jednak okazji jeszcze sprawdzić czy są to biznesy, które się opłacają. Pierwszy z pomysłów dotyczy zarabiania na choinkach w okresie przedświątecznym -biznes choinkowy Kolejny pomysł to zarabianie na zapalniczkach i bateriach- biznes bateriowo-zapalniczkowy Ostatni pomysł to biznes na kontenerach Chciałbym dowiedzieć się czy w obecnej sytuacji rynkowej przedstawione przeze mnie pomysły mają rację bytu? Czy osoba bez doświadczenia ma szanse, zakładając taki biznes na zyski? Pozdrawiam, Łukasz