Adam-S

Użytkownik
  • Zawartość

24
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Adam-S

• Ranga
    Początkujący
  1. Dla mnie te nazwy są trochę takie bez ducha i nie oddają charakteru firmy. Wiem, że to nie knajpa czy sklep z zabawkami, że nazwa ma rozśmieszać, ale powyższe nie wywołałyby u mnie zbyt dużego zainteresowania.
  2. Jeśli forma będzie się wyróżniała pewnie bym do tego zaglądnął, ale mogłoby się też zdarzyć, że bym się podirytował takim mailem.
  3. Adam-S

Mapy Myśli

Myślę, że taki sposób może uratować niejednego roztrzepanego w dzisiejszym świecie, jeśli chodzi o planowanie czy organizację swojego czasu. Osobiście do planów na co dzień tego nie używam, ale przy nauce zawsze tego używałem i pomagało. Efekty były znacznie lepsze niż przy normalnych notatkach.
  4. Są takie branże, które zawsze się opłacają. Uważam, że np. stworzenie restauracji zawsze może zakończyć się sukcesem, niezależnie od czasu czy miejsca - tylko zależy od pomysłu, strategii i filozofii miejsca.
  5. Jasne, że tak jest, ale zazwyczaj pracodawca wymaga i doświadczenia i wykształcenia, a młody człowiek studiujący dziennie nie jest w stanie mieć długiego CV, gdy większość czasu spędza na uczelni. Nie da się ukryć - trudno jest dogodzić. Najlepiej by było dla Polaków, gdyby edukacja była bardziej praktyczna, wtedy można by połączyć jedno z drugim.
  6. Polska ma swój urok, którego nie da się jej odebrać, ale ja preferuję wakacje za granicą, bo lubię sobie też odpocząć od tych samych twarzy i codziennej szarej rzeczywistości i mentalności.
  7. Ja też nie wykluczam sukcesu sklepu spożywczego, ale to musi być bardzo przemyślana inwestycja. Taki sklep w pobliżu dyskontów to samobój. Bywałem w takich, zwłaszcza w małym miejscowościach np. Międzybrodzie czy Ustroń i wieje tam pustką i przerażeniem w oczach pracowników, cała atmosfera jakaś taka grobowa, że aż się wchodzić nie chce.
  8. Perfekcyjny dowód na to, że sam towar się nie sprzeda i reklama oraz wizerunek to podstawa na początek. Jasne, że ciężko jest wyłożyć przy rozkręcaniu biznesu jakąś znaczną sumę na marketing, ale coś za coś. Zakładając, że za własny biznes zabierają się osoby gotowe na ryzyko, tą jedną inwestycję też trzeba przęłknąć.
  9. jak sam zauważyłeś konkurencja jest niesamowicie duża ... ale jak zainwestujesz w dobrą reklamę, zaangażujesz w to swoich znajomych i tzw. poczta pantoflową opowiesz o swojej firmie to masz szanse osiągnąć sukces ;) pamiętaj, że zawsze trzeba próbować i nigdy nie można się poddawać ;)
  10. ale poszukanie czegoś też jest dobrym pomysłem ;) jeżeli nie ma się aż tak dużego wkładu własnego to można na początek spróbować wynająć bądź odkupić ;) zawsze można jakoś trafić na tzw/ "perełkę" jak się dobrze poszuka ;)
  11. i tak prędzej czy później takie kłamstwo wyjdzie więc po co kłamać?;)
  12. takie gadżety są dobrym pomysłem na reklamę, po prostu dzięki nim firma jest zapamiętywana na dłużej.
  13. wszystko tylko zależy od tego jaką prowadzisz działalność.